Promocyjne warunki przyznawania limitów kredytowych dla mikrofirm w Kredyt Banku

0
845

Od 1 czerwca br. Kredyt Bank wprowadził promocyjne warunki przyznawania szybkich, odnawialnych limitów kredytowych w rachunku dla mikrofirm: 0% prowizji i obniżkę marży o 1 p.p. dla aktywnych klientów.

Od początku czerwca Kredyt Bank zaoferował wszystkim klientom 0% prowizji za przyznanie odnawialnych limitów kredytowych: Szybki Kredyt w rachunku i Szybki Kredyt dla Branż. Dodatkowo, bank premiuje klientów, dla których rachunek Ekstrabiznes w Kredyt Banku jest podstawowym rachunkiem firmowym, obniżając marżę za korzystanie z limitu. W każdym miesiącu, w którym klient zapewni wpływy na rachunek w kwocie co najmniej 10 tys. PLN, marża limitu będzie niższa o 1 p.p.

Limit odnawialny gwarantuje szybki i łatwy dostęp do środków finansowych, jest przyznawany w oparciu o wpływy na rachunek firmowy w Kredyt Banku lub w innym banku, bez zabezpieczeń i bez kłopotliwych formalności, tj. konieczności przygotowania planów finansowych, czy raportów.

Limit przyznawany jest w kwocie nawet do 50 tys. zł, w wysokości średnich miesięcznych wpływów na rachunek (nie więcej niż 10% rocznej sprzedaży), a w przypadku przedstawicieli wolnych zawodów w wysokości 3-krotności średnich miesięcznych wpływów na rachunek. Udostępniany jest na 12 miesięcy i automatycznie przedłużany na kolejne lata, aż do 10 lat.

Szybki Kredyt w rachunku to limit dla wszystkich przedsiębiorców, których obroty nie przekraczają 1 mln zł rocznie i którzy rozliczają się według uproszczonych zasad księgowości. Przedstawiciele wolnych zawodów mogą skorzystać z Szybkiego Kredytu dla Branż.

Mając na celu ułatwienie dostępu do tych produktów obecnym klientom KB, bank przygotował też specjalną ofertę kredytów odnawialnych – będą oni mogli uzyskać limity na dodatkowo uproszczonych zasadach, bez konieczności przedstawiania dokumentów finansowych.

Źródło: Kredyt Bank