Promocja Millennium Banku skierowana do posiadaczy kart kredytowych

0
938

W najnowszej promocji Banku Millennium posiadacze kart kredytowych Millennium MasterCard mogą wygrać 36 voucherów na wymarzone wakacje w dowolnie wybranym zakątku świata. Każdy voucher ma wartość 4000 zł.

Zgodnie z zasadami rozpoczętej właśnie promocji, użytkownik karty kredytowej MasterCard Banku Millennium może postarać się o wakacyjną wycieczkę. Wystarczy, że jak najczęściej będzie płacić za swoje zakupy kartą. W każdym tygodniu trwania konkursu czyli od 16 kwietnia do 8 lipca 2012 roku, nagrodę otrzymają trzy osoby, które dokonają największej liczby transakcji. Każda transakcja zwiększa szansę na wygraną.

Do promocji Bank Millennium zaprasza wszystkich obecnych i nowych użytkowników kart. Pod uwagę brane są transakcje wykonywane w punktach handlowo-usługowych, na kwotę co najmniej 20 zł. Jeżeli klient nie wygra nagrody w danym tygodniu, ma szansę w kolejnych.

Równolegle trwa promocja karty debetowej Maestro ®. Sportowe nagrody otrzymują ci uczestnicy promocji, którzy dokonują największej liczby transakcji. Co miesiąc osoba z ich największą liczbą wygrywa iPada. Dodatkowo osoby, które miały najlepsze tygodniowe wyniki, mogą wybrać nagrody takie jak: vouchery na zakupy do sklepów sportowych, zegarki, torby i namioty. Promocja trwa do 30 czerwca 2012.  

źródło: Bank Millennium