Obniżone rachunki o minimum 10% w Alior Banku

0
783

Po sukcesie usługi „Rachunki bez opłat” Alior Bank wprowadził kolejne rewolucyjne rozwiązanie, którego nie oferuje żaden inny bank w Polsce. Instytucja gwarantuje obniżenie wysokości comiesięcznych rachunków za podstawowe usługi o minimum 10%.

Wiedza o płatnościach Polaków została zdobyta poprzez dokładną analizę ponad 10 milionów rachunków opłaconych w Alior Banku. Z zebranych danych wynika, że średnie opłaty za podstawowe usługi mogą się znacząco różnić w zależności od województwa. Alior Bank proponuje rozwiązanie, które pozwala w prosty sposób racjonalnie zarządzać domowym budżetem i ograniczyć comiesięczne wydatki na rachunki.

Dzięki wynegocjowaniu specjalnych ofert u czołowych dostawców świadczeń takich jak energia elektryczna, telefon, Internet, telewizja, czy ubezpieczenia, Alior Bank daje wszystkim możliwość zaoszczędzenia na stałych rachunkach minimum 10%. W skali roku pozwala to zaoszczędzić nawet kilkaset złotych, co jest szczególnie istotne w sytuacji rosnących kosztów życia Polaków.

Dzięki nowej usłudze chcemy udowodnić, że bank może oferować nie tylko opłacanie rachunków bez prowizji, ale także jest w stanie realnie obniżyć wysokość miesięcznych wydatków swoich klientów” – mówi Wojciech Sobieraj, prezes zarządu, Alior Banku.

Oferta została przygotowana z myślą zarówno o osobach, które preferują bankowość tradycyjną jak i o klientach internetowych. Aby z niej skorzystać wystarczy udać się do oddziału Alior Banku lub do placówki Alior Bank Express i odbyć z bankierem krótką rozmowę o finansach oraz zarejestrować się w systemie Banku. Następnie, na ekranie dotykowym, klient będzie mógł zobaczyć, ile płacą za rachunki osoby o zbliżonym do niego profilu. Bankier przeanalizuje wysokość płatności klienta i przedstawi korzystniejszą ofertę wraz z propozycją zmiany dostawcy usługi. Osoby korzystające z Internetu mogą sprawdzić potencjalne oszczędności za pośrednictwem dedykowanej strony http://nizsze-rachunki.aliorbank.pl/. Klient nie musi zmieniać dostawców wszystkich usług, sam decyduje, które oferty są w jego przypadku najbardziej korzystne. Co ważne, Alior Bank, wspólnie z partnerami, załatwi za klienta wszystkie formalności związane ze zmianą dostawcy usługi bądź ubezpieczyciela.

Alior Bank gwarantuje obniżenie rachunków o minimum 10%. W przypadku, gdy wyliczona kwota oszczędności będzie niższa, bank dopłaci klientowi różnicę w postaci specjalnej premii. Na przykład: klient płaci łącznie 1 000 zł, a wyliczona oszczędność dzięki skorzystaniu z usługi wynosi 46 zł (4,6%). Wówczas Alior Bank wypłaci klientowi miesięczną premię w wysokości 54 zł (brakujące 5,4%). Warunkiem skorzystania z gwarancji i wypłacania premii jest opłacanie należności z tytułu nowych umów za pośrednictwem rachunku w Alior Banku.

Klienci Aliora mogą skorzystać już z możliwości opłacania rachunków bez prowizji, wymienić walutę po atrakcyjnym kursie, czy zakupić złoto, a dzieje się to w dobie rosnącej popularności bankowości internetowej i mobilnej.

Źródło: Alior Bank