Nowe warunki kredytu hipotecznego w ING Banku Śląskim

0
3813

ING Bank Śląski rozszerzył dotychczasową ofertę produktów hipotecznych w zakresie wariantów cenowych „0 % prowizji” i „Obniżona marża” o możliwość uzyskania dodatkowych preferencji cenowych w przypadku skorzystania z produktów ubezpieczeniowych. Nowe warunki obowiązują od 20 maja br.

W zależności od wybranej opcji ubezpieczenia marża w wariantach cenowych „0 % prowizji” i „Obniżona marża” może zostać zmniejszona o 0,1 pp (opcja życie / mini) lub 0,2 pp (opcja maxi).

Wariant cenowy „0 % prowizji” to  brak dodatkowych kosztów uruchomienia kredytu, natomiast wariant „Obniżona marża” to niższe raty w całym okresie kredytowania. Oferty „0 % prowizji” i „Obniżona marża” nie łączą się. Aby skorzystać  z oferty „Obniżona marża” lub „0 % prowizji”, przed podpisaniem umowy o produkt hipoteczny należy posiadać lub założyć konto osobiste, na które będą regularnie wpływały środki w wysokości min. 2 tys. złotych miesięcznie.

Klienci, którzy złożą kompletny wniosek o produkt hipoteczny w ING Banku Śląskim do 12 czerwca 2013, wezmą udział w akcji promocyjnej „3 gwarancje”:

  • 0 zł za wycenę nieruchomości – brak opłaty za wycenę wartości nieruchomości, niezbędnej do określenia wysokości kredytu hipotecznego;
  • 0 % prowizji lub obniżona marża – możliwość wyboru oferty „0 % prowizji” lub „Obniżona marża”;
  • Fachowa pomoc specjalisty 7 dni w tygodniu – specjaliści hipoteczni ING Banku Śląskiego dostępni  7 dni w tygodniu.

ING Bank Śląski udziela kredytów hipotecznych w PLN. W zależności od potrzeb kredytobiorców kredyty hipoteczne udzielane są nawet na okres do 40 lat. Minimalna kwota kredytu wynosi 40 000 zł, a maksymalna uzależniona jest od zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz wartości nieruchomości

Źródło: ING Bank Śląski