Bank BPH rusza z nową kampanią reklamową kont osobistych

0
1015

Bank BPH rozpoczyna kampanię reklamową rachunków osobistych – Kapitalnego i Maksymalnego Konta. W nowej kampanii bank zwraca uwagę na przejrzystą dla Klientów konstrukcję konta – jasno komunikowana opłatę za prowadzenie konta, ale w zamian za to brak dodatkowych kosztów z tytułu większości popularnych transakcji.

Dodatkowo, w ramach oferty promocyjnej Klienci, którzy od 12 kwietnia do 12 lipca 2012 r. otworzą w Banku BPH nowe Kapitalne lub Maksymalne Konto oraz będą z niego aktywnie korzystać, zostaną nagrodzeni premią w wysokości 100, 200 lub 300 zł.

Kampania konta osobistego to kolejna odsłona komunikacji Banku wspierająca pozycjonowanie – Bank BPH. Po prostu fair, którego jednym z filarów jest transparentna oferta.

– Nasze konta zostały stworzone w odpowiedzi na głos Klientów, że część kont za O zł może w rzeczywistości kosztować nawet kilkanaście złotych miesięcznie z powodu konieczności ponoszenia dodatkowych opłat za transakcje. Dlatego w Banku BPH oferujemy Klientom konta, w których Klient ma koszty pod kontrolą – płaci jedną, miesięczną opłatę za prowadzenie, ale nie ponosi dodatkowych kosztów za większość popularnych transakcji, co jasno komunikujemy – powiedział Krzysztof Łopatek, Dyrektor
Departamentu Produktów Transakcyjnych w Banku BPH.

Prowadzenie Kapitalnego Konta kosztuje miesięcznie 9,99 zł, a Maksymalnego Konta – 14,99 zł, przy czym Bank BPH nie pobiera opłat za codzienne transakcje. W praktyce oznacza to:

  • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce. Ponadto karta do Maksymalnego
  • Konta zapewnia możliwość bezpłatnego wypłacania pieniędzy z bankomatów na całym świecie.
  • 0 zł za wydanie, wznowienie i obsługę karty do konta.
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych realizowane w oddziałach i placówkach partnerskich Banku oraz
  • za pośrednictwem bankowości telefonicznej i Internet.
  • 0 zł za regulowanie rachunków w formie poleceń zapłaty (np. za gaz, energię elektryczną, telefon).
  • 0 zł za realizację zleceń stałych (np. opłaty za Internet, czynsz, telewizję kablową).
  • 0 zł za dostęp do konta przez Internet za pośrednictwem platformy Sez@m.

Ponadto posiadacze tych kont mogą dodatkowo skorzystać m.in. z pakietu usług assistance bez dodatkowych opłat oraz Asystenta Finansowego – bezpłatnego narzędzia, które pomaga kontrolować wydatki i zarządzać domowym budżetem. Narzędzie jest dostępne dla użytkowników bankowości elektronicznej Banku BPH, którzy mają konto osobiste lub kartę kredytową.

Jednym z warunków otrzymania premii za konto jest otwarcie nowego konta – Kapitalnego lub Maksymalnego w terminie od 12 kwietnia do 12 lipca oraz zapewnienie w ciągu 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych regularnych wpływów na konto i dokonanie min. 3 transakcji kartą. Premia, którą otrzyma Klient, zależy od wysokości wpływów na konto:

wpływy miesięczne

premia

600 – 2499 zł

100 zł

2500-7499 zł

200 zł

powyżej 7500 zł

300 zł

źródło: Bank BPH