Pożyczka Ekspresowa – nowa oferta finansowa Banku Pekao SA

0
1245

Bank Pekao SA na święta Wielkanocne oferuje Pożyczkę Ekspresową z oprocentowaniem obniżonym o niemal jedną trzecią. Pożyczka Ekspresowa to jeden z kluczowych produktów, który bank oferuje zarówno swoim dotychczasowym klientom, jak również nowym. Promocja potrwa do końca marca.

Pożyczka Ekspresowa w Banku Pekao może zostać przeznaczona na dowolny cel. Oprócz obniżonego oprocentowania klienci dostaną ją również z zerową prowizją, a decyzja kredytowa zostanie podjęta w ciągu jednego dnia. Maksymalna kwota, o jaką można wnioskować, to 150 tys. zł, natomiast ubezpieczenie pożyczki nie jest obowiązkowe.

– Z naszych kontaktów z klientami wynika, że na wiosnę znacznie częściej poszukują kredytów, którymi mogliby sfinansować remont mieszkania, czy np. wyjazd na weekend majowy. Chcemy, aby przychodzili do naszych oddziałów, gdzie dostaną jasną i przejrzystą ofertę – mówi Hanna Kujawska, dyrektor Departamentu Kredytów Konsumpcyjnych w Banku Pekao.

Pożyczka Ekspresowa w Banku Pekao jest udzielana na okres 72 miesięcy dla klientów banku oraz na 60 miesięcy dla pozostałych klientów. Można z niej skorzystać przychodząc do jednej z 1002 placówek Pekao w całej Polsce. Klienci Pekao otrzymujący regularne wpływy dochodów na rachunek w banku nie potrzebują poza dowodem tożsamości żadnych zaświadczeń. Pozostali powinni zabrać ze sobą dokumenty potwierdzające wysokość i źródło uzyskiwanych dochodów.

źródło: Bank Pekao SA