Nestorzy mogą skorzystać z promocyjnego kredytu gotówkowego w Banku Pocztowym

0
923

2 marca br. ruszyła promocja kredytu gotówkowego dla nestora. Oprócz lepszych warunków, nestorzy mogą liczyć na prezent od banku.

Promocja dotyczy kredytów gotówkowych. Jej warunki to: oprocentowanie 15,00%, prowizja 4% oraz ubezpieczenie 0,35%. Dzięki korzystnemu oprocentowaniu, raty są niższe i nie obciążają domowego budżetu.

W ramach niespodzianki przygotowanej dla nestorów bank dodaje w prezencie roczne ubezpieczenie mieszkania w Pocztowym Towarzystwie Ubezpieczeń Wzajemnych. Jego zakres to: ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych, od kradzieży z włamaniem, rabunku i dewastacji. Promocja trwa do 30 kwietnia 2012 roku.

Wysokość kredytu waha się w przedziale od 500 zł do 100 000 zł. Długość okresu kredytowego może wynieść nawet 10 lat. Spłata kredytu odbywa się w równych ratach kapitałowo-odsetkowych.

Wsparciem dla promocji jest kampania telewizyjna, która potrwa od 4 do 30 marca br. Reklamy będą obecne m.in. w TVP, TVN oraz w Polsacie.

Nestorzy są jedną z grup docelowych Banku Pocztowego. Specjalnie dla nich bank oferuje Pocztowe Konto Nestor. Miesięczna opłata za konto wynosi 0 zł. Nestor może dowolną ilość razy w miesiącu zamówić bezpłatne dostarczanie gotówki przez listonosza pod wskazany adres. Dzięki temu ma możliwość bezpiecznego zarządzania gotówką, w wygodny dla siebie sposób.

Źródło: Bank Pocztowy