Eurobank proponuje promocyjny kredyt gotówkowy

0
922

W nowej promocji Eurobank proponuje szybki, prosty i tani kredyt gotówkowy. Wszyscy klienci, również nowi, mogą otrzymać pożyczkę tak samo szybko i z uproszczonym dokumentowaniem, jakby byli stałymi klientami banku. Mogą liczyć też na korzystne warunki finansowe, ponieważ prowizja wynosi teraz tylko  0 zł.

Klienci branży finansowej uważają, że banki oferują dobrą ofertę kredytową wyłącznie swoim stałym klientom. W związku z tym dość powszechna jest obawa przed skorzystaniem z oferty kredytowej w innym banku. Zwykle kojarzy się to z koniecznością przejścia przez szereg skomplikowanych formalności, niekorzystnymi finansowo warunkami kredytowymi, a także z długim czasem oczekiwania na wypłatę środków. Eurobank w aktualnej kampanii kredytu gotówkowego podkreśla, że traktuje wszystkich klientów tak samo dobrze, oferując im szybki proces i minimum formalności – mówi Wojciech Humiński, wiceprezes Eurobanku odpowiedzialny m.in. za rozwój produktów i marketing.

Szybko

Eurobank obala powszechnie panujące opinie o dostępności wygodnych ofert kredytowych wyłącznie dla stałych klientów banków. Z analiz przeprowadzonych przez bank wynika, że 90% klientów Eurobanku posiadających zdolność kredytową oraz dokumenty potwierdzające dochód, ma możliwość zawarcia umowy i wypłaty środków w ciągu jednej wizyty w placówce. Jest to możliwe dzięki szybkiemu i sprawnemu procesowi kredytowemu.

Tanio

W ramach nowej promocji Eurobanku klienci nie zapłacą prowizji i tym samym skorzystają z taniej oferty cenowej. Dodatkowo oferta promocyjna adresowana jest do klientów posiadających honorowane przez bank źródło dochodu. Jest dostępna dla wszystkich kwot i okresów kredytowania, czyli dla kredytów w kwocie od 500 zł do 120 000 zł, rozłożonych na okres spłaty od 3 do 84 miesięcy. Można z niej skorzystać do 31-05-2012.

Prosto

Dodatkową zaletą oferty Eurobanku jest uproszczone dokumentowanie dochodów. Bank akceptuje nie tylko zaświadczenie o dochodach, ale również dokumenty, które są dla klientów łatwo dostępne, takie jak np.: historia rachunku bankowego (dokumentującego 3 ostatnie wpływy wynagrodzenia albo ostatni, przedostatni wpływ świadczenia emerytalno-rentowego) lub PIT-11, lub druk RMUA.

Źródło: Euro Bank