Nawiązana współpraca Getin Noble Banku i Yamaha Motor

0
1226

Getin Noble Bank, lider rynku kredytowania pojazdów, konsekwentnie realizuje swoją strategię rozwoju. Tym razem Bank nawiązał współpracę z importerem Yamaha w Polsce i przygotował 3 promocyjne oferty kredytowe na zakup motocykli i maksi skuterów. Dzięki temu Klienci Banku mogą otrzymać kredyt na preferencyjnych warunkach.

Współpraca z Yamaha Motor w Polsce ma na celu wzmocnienie i poszerzenie  oferty kredytowej Banku. Do końca czerwca 2012 r. Klienci Banku będą mogli ubiegać się o preferencyjne warunki kredytowania zakupu pojazdów tej marki. Dodatkowo, oferta dotyczy najpopularniejszych modeli z rocznika 2011 oraz 2012, co jeszcze bardziej podnosi jej atrakcyjność.

Yamaha znajduje się w czołówce firm z branży motocyklowej. Świadczą o tym bardzo dobre wyniki sprzedaży – rocznie koncern sprzedaje w Polsce ok. 1100 sztuk pojazdów – oraz rozwinięta sieć sprzedaży składająca się z ponad 30 dilerów. Taka skala biznesu firmy pokazuje, że Getin Noble Bank bardzo starannie dobiera partnerów biznesowych, poszukując tych najbardziej wiarygodnych.

Wynikiem współpracy są 3 nowe, atrakcyjne propozycje kredytowe na zakup motocykli Yamaha. Poszczególne oferty różnią się między sobą proporcjami wkładu własnego do wielkości kredytowania: kredyt 40/60 z 40 %-owym udziałem własnym, 50/50 z 50 %-owym udziałem własnym oraz 60/40 z dominującym wkładem własnym Klienta.

Promocja obowiązuje do 30.06.2012 r.

Źródło: Getin Noble Bank