Loteria dla posiadaczy kart kredytowych PKO Banku Polskiego

0
3500
„Karty w grze” to loteria, w której klienci PKO Banku Polskiego korzystający z kart kredytowych mogą wygrać atrakcyjne nagrody. Aby wziąć w niej udział wystarczy wysłać jeden sms i dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą na kwotę co najmniej 20 zł. Loteria trwa do końca października br., a do wygrania są m.in. samochody Nissan Juke oraz sprzęt RTV.

W jaki sposób zachęcić klientów do częstszego korzystania z kart kredytowych? PKO Bank Polski oferuje swoim klientom możliwość wygrania atrakcyjnych nagród w rozpoczętej właśnie loterii „Karty w grze”. Aby wziąć w niej udział wystarczy wysłać SMS pod numer 4664 (opłata zgodna z taryfą operatora) o treści zgodnej z Regulaminem. Od tego momentu każda transakcja bezgotówkowa kartą kredytową na kwotę minimum 20 zł to jeden los w loterii. Zasada jest prosta: im więcej transakcji tym większa szansa na wygraną.

Loteria potrwa do 31 października 2013 roku, a pula nagród wynosi prawie 300 tys. zł. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w comiesięcznych losowaniach, w trzech z nich: 5 lipca, 6 września i 8 listopada 2013 roku do wygrania jest samochód Nissan Juke. Regulamin loterii oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Banku.

Bank prowadzi również unikalny program premiowy dla klientów bankowości osobistej korzystających z kart kredytowych PKO MasterCard Platinum. Transakcje dokonywane kartą premiowane są punktami (3 zł = 1 punkt), które można następnie wymienić na atrakcyjne nagrody: bilety lotnicze, rabaty w wypożyczalniach samochodów czy zniżki w biurach podróży.

Źródło: PKO Bank Polski