Jesienna oferta kredytów gotówkowych w Kredyt Banku

0
850

Od 17 września Kredyt Bank prowadzi jesienną kampanię kredytów gotówkowych i proponuje klientom kredyt bez prowizji i z niską ratą – 23 zł za każde 1000 zł kredytu na 60 miesięcy.

Klienci nie zapłacą prowizji za udzielenie kredytu, jeżeli skorzystają z ubezpieczenia kredytu, tj. wybiorą pakiet: ubezpieczenie na życie i od utraty pracy lub na życie i assistance medyczny.

Zadłużenie można spłacać przez okres nawet 7 lat. Klienci mogą obniżyć jego koszt, korzystając z innych produktów banku. Posiadacze karty kredytowej Kredyt Banku oraz osoby, które zdecydują się na skorzystanie z niej na etapie zaciągania kredytu, otrzymają marżę w wysokości 8,9%. Karta wydawana jest bezpłatnie, a dodatkowo klienci nie poniosą opłat za pierwszy rok jej użytkowania. Bank proponuje też darmowe, wysoko oprocentowane Ekstrakonto Plus z bezpłatnymi wypłatami gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Kredyt gotówkowy można przeznaczyć na dowolny cel, stosownie do swoich planów i potrzeb. – Mamy też specjalną ofertę dla tych klientów, którzy mają sprecyzowany plan i wiedzą dokładnie, na co chcą przeznaczyć dodatkowe środki finansowe. Jeśli planują konkretny wydatek w kwocie do 120 tys. zł, np. remont, jesienny wyjazd, ważną uroczystość rodzinną bądź też zakup samochodu, wyposażenia domu, mieszkania czy ogrodu, proponujemy kredyt celowy i obniżamy oprocentowanie kredytu o 2 p.p. w stosunku do standardowej oferty. Wystarczy dostarczyć do banku faktury za te konkretne wydatki – powiedziała Monika Nowakowska, dyrektor Biura Public Relations Kredyt Banku.

Promocja kredytu gotówkowego będzie wsparta kampanią reklamową w Internecie, a także na siatkach wielkoformatowych i witrynach placówek Kredyt Banku. Oddziały zaopatrzono w nowe materiały BTL: plakaty i ulotki. Kreacje przygotowała agencja JUST, zakup mediów powierzono Starcomowi.

 Źródło: Kredyt Bank