Kolejna propozycja mBanku na portalach zakupów grupowych

0
891

Zakupy grupowe pozwalają zaoszczędzić na codziennych wydatkach i przyjemnościach, a teraz także na dwóch produktach mBanku. Bank przygotował specjalne warunki otwarcia rachunku eKonto ze zwrotem nawet 200 zł, a także ofertę karty kredytowej World MasterCard z czytnikiem e-booków Kindle 4.

 

Największy bank internetowy po raz kolejny pojawia się na portalach zakupów grupowych. mBank przedstawia jednocześnie dwie oferty, na serwisie Groupon.pl oraz w portalu Gruper.pl. Promocyjne warunki dotyczą karty kredytowej oraz rachunku eKonto.

Obecna akcja jest czwartą ofertą mBanku na portalach zakupów grupowych. Rafał Borkowski, dyrektor departamentu promocji ds. klientów dojrzałych i studentów, przyznaje, że sprzedaż za pośrednictwem portali zakupów grupowych to efektywny kanał akwizycji aktywnych klientów: – Warto podkreślić, że taki model współpracy jest bardzo efektywny, bo oferent  ponosi koszty tylko, jeśli komunikat skłoni klienta do skorzystania z danej oferty – tłumaczy Borkowski – Ponadto z naszych analiz wynika, że klienci korzystający z zakupów grupowych są aktywnymi użytkownikami, chętnie płacącymi kartami, często sięgającymi nie tylko po podstawowe produkty bankowe, takie jak ROR, ale też bardziej zaawansowanych usług – dodaje.

Pierwsza z propozycji dotyczy kuponu upoważniającego do wnioskowania o kartę kredytową World MasterCard oraz wzięcia udziału w promocji, dzięki której właściciel karty otrzyma czytnik e-booków Kindle 4. Aby skorzystać z oferty, wystarczy zakupić widoczny w serwisie Groupon kupon o wartości 5 zł. Jest w nim zawarty link do wniosku o kartę kredytową World MasterCard (dodatkowo z promocją 1000 punktów na start w programie World MasterCard Rewards). Wnioskując w ten sposób, klient będzie uprawniony do wzięcia udziału w promocji, w ramach której otrzyma czytnik Kindle 4, jeśli w ciągu miesiąca od zakupu kuponu wykona kartą transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 500 zł.

Z kolei propozycja przedstawiana na portalu Gruper.pl dotyczy rachunku eKonto. Każda osoba, która skorzysta z dostępnego kuponu i na podstawie specjalnego wniosku otworzy rachunek eKonto, uzyska możliwość zwrotu 10 proc. wartości transakcji wykonanych wydaną do konta kartą (nie więcej niż 200 zł). Kupon na otwarcie rachunku kosztuje 5 zł.

Prezentowana w portalu Gruper.pl propozycja otwarcia rachunku eKonto jest czwartą tego typu akcją mBanku. W ramach trzech poprzednich edycji, w ramach których proponowano moneyback, bank wypłacił swoim klientom 0,5 mln zł zwrotu za transakcje kartami.

Źródło: mBank