Kartą kredytową Credit Agricole zapłacisz za zakupy w Castoramie

0
991

6 sierpnia ruszyła wspólna promocja Credit Agricole Bank Polska i sklepów Castorama – „Dziel cenę na 4 z kartą kredytową VISA Castorama”. Dzięki niej klienci mogę otrzymać kredyt 0 proc. w karcie kredytowej rozłożony na trzy raty w zamian za 25 proc. wpłatę gotówkową.

Akcja „Dziel cenę na 4 z kartą kredytową VISA Castorama” skierowana jest do wszystkich posiadaczy karty kredytowej Castorama VISA w Credit Agricole Bank Polska. Promocja dotyczy także tych osób, które zdecydują się zawrzeć z bankiem umowę o kartę w okresie od 6 do 31 sierpnia. Klient, aby móc z niej skorzystać, musi uiścić gotówką kwotę równą 25 proc. ceny towaru. Pozostałą część należności spłaca kartą kredytową Castorama wydaną przez Credit Agricole w trzech nieoprocentowanych ratach w wysokości jednej czwartej ceny dokonanego zakupu każda. Minimalna kwota transakcji umożliwiającej skorzystanie z oferty wynosi 300 złotych.

Dodatkowo bank zwolni z opłaty za pierwszy rok jej użytkowania klienta, który zdecyduje się w czasie trwania promocji na podpisanie umowy o kartę kredytową z Credit Agricole. Jedynym warunkiem, który musi spełnić nowy posiadacz kary kredytowej VISA Castorama jest wykonanie nią trzech transakcji w ciągu 90 dniu od momentu zawarcia umowy.

Promocyjną ofertę kierujemy do klientów, którzy chcą dokonać większego zakupu, ale płatność rozłożyć na kilka etapów. Dzięki karcie kredytowej banku Credit Agricole mają do dyspozycji praktyczne rozwiązanie, umożliwiające im natychmiastową realizację planów – mówi Paweł Kunat, manager ds. animacji kart kredytowych w Credit Agricole Bank Polska, odpowiedzialny za organizację promocji.

Regulamin promocji „Dziel cenę na 4 z kartą kredytową VISA Castorama” jest dostępny w punktach obsługi klienta na terenie sklepów Castorama oraz w serwisie telefonicznym banku – 801 33 00 00.

Źródło: Credit Agricole Bank Polska