Brak prowizji za przyznanie kredytu gotówkowego w Banku Pocztowym

0
1263

15 października br. ruszyły dwie promocje kredytów gotówkowych w Banku Pocztowym. Charakteryzują się one m.in. brakiem prowizji za przyznanie kredytu.

W połowie października 2012 r. Bank Pocztowy rozpoczął promocję kredytów gotówkowych. Preferencyjne warunki to: obniżone oprocentowanie 11,49% oraz brak prowizji za przyznanie kredytu, a także atrakcyjne ubezpieczenie od NNW za 19 zł miesięcznie.

– Oferta skierowana jest do pracowników wybranych zakładów pracy, które Bank uważa za bardzo stabilne i zaufane. W praktyce z oferty skorzystać może bardzo wiele osób, gdyż Klienci z tej grupy stanowią znaczną większość portfela naszych kredytów gotówkowych. Bank obecnie współpracuje z ponad 16 000 takich zakładów pracy – mówi Agnieszka Wajler, główny specjalista w Linii Kredytów Konsumpcyjnych Banku Pocztowego. Są to w szczególności pracownicy sektora publicznego, czyli szeroko pojętej sfery budżetowej.

Maksymalna kwota kredytu może wynieść 150 tys. zł, a okres kredytowania to nawet 150 miesięcy. Do 17-sto krotności wynagrodzenia netto Bank nie wymaga zabezpieczenia.

Dla pozostałych Klientów Bank Pocztowy przygotował drugą propozycję. Kredyt gotówkowy udzielany bez prowizji. Kwota kredytu o jaką można wnioskować to maksymalnie 100 tys. zł, na 120 miesięczny okres kredytowania.

Obie oferty skierowane są do obecnych, jak i przyszłych posiadaczy konta w Banku Pocztowym. Rachunki osobiste w Banku są bezpłatne. Kredyty na promocyjnych warunkach będą dostępne do 31 grudnia 2012 r. w sieci własnej Banku, w sieci Poczty Polskiej oraz za pośrednictwem Infolinii.

Źródło: Bank Pocztowy