Konkurs dla posiadaczy kont osobistych w Kredyt Banku

0
1036

W Kredyt Banku trwa konkurs dla posiadaczy wszystkich kont osobistych „Podwajamy Twoją pensję!”, w którym można wygrać jedną z 30 Ekstrapremii, czyli dodatkową pensję do 2 tys. zł.

W konkursie może wziąć udział każdy nowy i obecny klient, który do 30 listopada 2012 r. przeleje wynagrodzenie na konto osobiste w Kredyt Banku oraz wypełni formularz konkursowy, odpowiadając na pytanie: „Na co przeznaczyłbyś Ekstrapremię?”. Wybranych zostanie 30 najbardziej oryginalnych pomysłów, których autorzy otrzymają Ekstrapremię, czyli dodatkową pensję na ich realizację.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich klientów. Mogą w nim uczestniczyć zarówno obecni posiadacze kont osobistych w Kredyt Banku, jak też nowi, którzy zaczną przelewać swoje wynagrodzenie, emeryturę czy rentę na rachunek w KB. Co istotne, im więcej środków klient przelewa, tym większą premię może otrzymać. Maksymalna kwota dodatkowej pensji to 2 tys. zł – wyjaśnia Remigiusz Hołdys, dyrektor zarządzający Departamentem Marketingu, Produktów i Segmentów w Kredyt Banku.

Jeśli klient ma konto w Kredyt Banku, ale dotychczas nie przelewał na nie wynagrodzenia, doradca pomoże dopełnić formalności i poinformuje pracodawcę o numerze konta osobistego.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty do 10 grudnia 2012 r. i po tym dniu Ekstrapremie zostaną zaksięgowane na kontach osobistych laureatów.

Nowym klientom Kredyt Bank proponuje konto osobiste Ekstrakonto Plus z bezpłatnymi przelewami przez internet, kartą debetową oraz darmowymi wypłatami ze wszystkich bankomatów w Polsce. Wszystkie środki na rachunku Ekstrakonto Plus do wysokości 3000 zł są oprocentowane na 7% w skali roku, przy założeniu, że miesięczne wpływy na konto wynoszą co najmniej 1000 zł. Konto prowadzone jest bezpłatnie przy spełnieniu tego samego wymogu.

Konkurs jest wspierany minikampanią reklamową skierowaną do klientów, którzy posiadają lub założą Ekstrakonto. Oddziały banku zaopatrzono w materiały BTL. Kreacje przygotowała agencja JUST.

Źródło: Kredyt Bank