Wydłużony okres bezodsetkowy w promocyjnej ofercie kart kredytowych w Banku BPH

0
869

Od 5 listopada br. do 31 stycznia 2013 roku trwa promocja wybranych kart kredytowych Banku BPH. Promocja skierowana jest do osób, które do tej pory nie były Klientami Banku BPH i/lub byłego GE Capital Banku (GE Money Banku).

Osoby, które złożą wniosek w tym okresie, a następnie podpiszą umowę o kartę kredytową i dokonają kartą przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej będą mogły skorzystać z wydłużonego aż do 116 dni okresu bez odsetek dla transakcji bezgotówkowych rozliczonych w pierwszych czterech okresach rozliczeniowych.

Klienci mają do wyboru szeroką gamę kart kredytowych z oferty Banku BPH, w tym m.in.:

  • Autokartę oferującą 1,5% zwrotu na rachunek karty za paliwo na wszystkich stacjach paliw na całym świecie (max. oszczędność 300 zł rocznie, czyli do 25 zł miesięcznie),
  • Kartę Zakupową oferującą 1,5% zwrotu na rachunek karty z kwoty zakupów dokonanych w sklepach spożywczych (max. oszczędność 240 zł rocznie, czyli do 20 zł miesięcznie) oraz 3% zwrotu z wydatków w restauracjach (max. oszczędność 240 zł rocznie czyli do 20 zł miesięcznie).

Pozostałe korzyści z korzystania z kart kredytowych Banku BPH to:

  • możliwość zmiany kodu PIN w bankomacie,
  • duże wydatki (np. zakup telewizora czy remont mieszkania) można rozłożyć na stałe, wygodne
    w spłacie raty (tzw. stałe spłaty – nie podlegają promocji),
  • możliwość płacenia nimi za zakupy i usługi przez Internet (np. rezerwacja hotelu, kupno biletów lotniczych) oraz dokonywania przelewów,
  • możliwość płacenia za zakupy i usługi oraz wypłaty gotówki z bankomatów na całym świecie,
  • posiadanie 24-godzinnej kontroli wydatków – całodobowy dostępu do informacji o karcie  logując się na www.bph.pl,
  • możliwość dokonywania transakcji zbliżeniowych (dot. wybranych kart kredytowych)

Promocja dostępna jest w Oddziałach, Placówkach Partnerskich Banku BPH oraz za pośrednictwem Infolinii 801 406 406 lub 58 300 70 69 (koszt połączenia z infolinią według taryfy operatora). Regulamin Promocji dostępny jest na stronie internetowej www.bph.pl.

Źródło: Bank BPH