Credit Agricole startuje z ofertą kredytu na samochód bez zabezpieczeń

0
844

Credit Agricole Bank Polska oferuje osobom zainteresowanym nabyciem samochodu, zwłaszcza na rynku wtórnym, Szybki Kredyt na Samochód. Uproszczona procedura – bank nie wymaga ustanowienia zabezpieczenia na pojeździe – oraz możliwość skorzystania z obniżonego oprocentowania to jego cechy charakterystyczne.

Samochód nie jest produktem pierwszej potrzeby, ale coraz więcej Polaków nie wyobraża sobie, aby w ich gospodarstwie domowym nie było przynajmniej jednego pojazdu. Jednak rosnące koszty życia sprawiają, że osoby zainteresowane posiadaniem auta, częściej niż dotychczas, spoglądają w kierunku tych używanych.  Z raportu „Intencja zakupu samochodu – edycja 2012 rok” przygotowanego przez TNS OBOP wynika, że zdecydowana większość respondentów – aż 90 proc. planujących nabycie auta w ciągu najbliższego roku – myśli o pojeździe używanym.

Trend ten dostrzegły również banki, które oferują – na coraz bardziej interesujących warunkach – finansowanie zakupu auta z rynku wtórnego. Należy do nich m.in. Credit Agricole Bank Polska, który od 3 kwietnia oferuje Szybki Kredyt na Samochód. Jest on przeznaczony dla klientów indywidualnych, w tym osiągających dochody z tytułu prowadzonej działalności.  Bank nie wymaga ustanowienia zabezpieczeń na pojeździe, co znacząco przyspiesza proces otrzymania gotówki przez kredytobiorcę. Oprocentowanie wynosi od 6,99% do 18,99% i zależy m.in. od kwoty kredytu,. Dodatkowo klient Credit Agricole może liczyć na obniżkę oprocentowania o 3 p.p. Wystarczy, że w ciągu 6 miesięcy od otrzymania finansowania dostarczy fakturę lub umowę, na mocy której nabył pojazd. Istotne z punktu widzenia kredytobiorcy jest również to, że aż 30 proc. otrzymanej kwoty może przeznaczyć na dodatkowe zakupy, jak np. felgi, montaż instalacji gazowej, sprzęt audio itd.

Nowy produkt uzupełnia ofertę Bankowego Kredytu Samochodowego Credit Agricole. Klient może teraz wybrać, czy chce skorzystać z tradycyjnej propozycji banku – atrakcyjnej cenowo, z możliwością uzyskania wyższej kwoty oraz dłuższego okresu spłaty, lecz z ustanowieniem zabezpieczenia na pojeździe, czy też woli Szybki Kredyt, dzięki któremu otrzymuje finansowane niemal od razu, bez dodatkowych formalności, z możliwością skorzystania z obniżonego oprocentowania.

źródło: Credit Agricole Bank Polska