Przedłużona promocja kredytów mieszkaniowych w Deutsche Bank PBC

0
820

W ramach promocji przedłużonych do końca października 2012 roku kredyty mieszkaniowe Deutsche Bank PBC dostępne są bez prowizji oraz ze zniesioną opłatą wstępną za inspekcję połączoną z wyceną nieruchomości.

Promocja „Prowizja 0%”:

Oferta dotyczy zniesienia opłaty z tytułu udzielenia kredytu, oprocentowanego stopą zmienną, w wysokości min. 100 tys. złotych lub równowartości tej kwoty w EUR*.

Warunki promocji:

  • brak prowizji przygotowawczej z tytułu udzielenia kredytu,
  • waluta kredytu: PLN oraz EUR*,
  • minimalna wysokość: 100 tys. zł lub równowartość w walucie obcej,
  • oprocentowanie: zmienne,
  • prowizja za przedterminową spłatę: bez opłat po pięciu latach od wypłaty kwoty kredytu lub jego pierwszej transzy, w innym przypadku: 2 proc. od kwoty spłaty,
  • marża wyższa w stosunku do tej obowiązującej dla pozostałych kredytów mieszkaniowych z oferty Banku, określonej dla danego przypadku, o 0,2 p.p. dla PLN (0,1 p.p. przy dodatkowym ubezpieczeniu od utraty pracy) i 0,3 p.p. dla EUR (0,2 p.p. przy dodatkowym ubezpieczeniu od utraty pracy).

 

Promocja dotycząca zwolnienia z opłaty za inspekcję wraz z wyceną nieruchomości:

W Deutsche Bank PBC istnieje możliwość skorzystania z warunków promocyjnych dotyczących zniesienia opłaty za inspekcję połączoną z wyceną nieruchomości przed udzieleniem kredytu, standardowo wynoszącej 300 zł. Obowiązują one dla finansowania
w PLN.

*Oferta kredytu mieszkaniowego w EUR dostępna jest w Deutsche Bank PBC wyłącznie w indywidualnych przypadkach, przy czym podstawowym warunkiem jest uzyskiwanie miesięcznych dochodów netto w wysokości minimum 12 TPLN.

Źródło: Deutsche Bank PBC