GBS Bank wprowadza do oferty szybkie kredyty dla przedsiębiorców

0
1334

Wprowadzone do oferty GBS Banku kredyty „Szybka inwestycja” i „Szybka linia kredytowa” to odpowiedź na potrzeby, jakie zgłaszali sami przedsiębiorcy. Kolejny raz tworząc produkty wprowadzane do oferty, bank skorzystał z pomysłów, jakie płyną bezpośrednio od firm. 

Szybka decyzja kredytowa, minimum formalności i atrakcyjne oprocentowanie to sugestie, które najczęściej pojawiały się wśród firm i zostały one wprowadzone do oferty GBS Banku.

Oferta GBS Banku jest szczególnie polecana dla firm, które potrzebują szybko środków na bieżące wydatki lub mają w planach pilną inwestycję. Jak zapewniają pracownicy GBS Banku, wnioski kredytowe rozpatrywane są w czasie średnio o 50% krótszym niż w przypadku standardowych produktów kredytowych. Klienci, którzy decydują się na współpracę z bankiem mogą liczyć na pomoc i fachowość doradców biznesowych. 

Zalety szybkich kredytów w GBS Banku podkreśla również żużlowiec Bartek Zmarzlik. To jeden z największych talentów nie tylko polskiego a światowego speedwaya. Mimo młodego wieku, pasmo sukcesów, jakie osiągnął wychowanek Stali Gorzów jest imponujące. Jest m.in. aktualnym brązowym medalistą Drużynowych Mistrzostw Polski oraz zdobył srebrny medal w zawodach indywidualnych. Jednak największy sukces osiągnął w czerwcu bieżącego roku, kiedy to zajął trzecie miejsce w prestiżowych zawodach cyklu Grand Prix w Gorzowie Wlkp. (jedna z rund Indywidualnych Mistrzostw Świata).

Więcej informacji o kredytach „Szybka inwestycja” i „Szybka linia kredytowa” można znaleźć na www.gbsbank.pl oraz u doradców klienta GBS Banku.

Źródło: GBS Bank