Deutsche Bank PBC obniża oprocentowanie w zimowej promocji kredytów gotówkowych i motoryzacyjnych

0
838

Deutsche Bank PBC rozpoczął „Promocję zimową” kredytów gotówkowych i motoryzacyjnych, w ramach której gwarantuje Klientom obniżkę oprocentowania o 3 p.p. w stosunku do stawek wyjściowych dla danego przypadku. Obejmuje ona kredyty w kwocie łącznie do 20 tys. zł, zaciągane na okres maksymalnie 5 lat.  Z warunków promocyjnych można skorzystać podpisując umowę do końca stycznia 2013 r.

Zgodnie z warunkami „Promocji zimowej”, Klienci składający wniosek o kredyt gotówkowy lub motoryzacyjny w wysokości łącznie do 20 tys. zł z okresem spłaty do 5 lat otrzymują gwarancję obniżki oprocentowania o 3 p. p. w stosunku do stawek wyjściowych dla danego przypadku. Tym samym, najniższy dostępny poziom oprocentowania może wynieść nawet 10 proc. Jest on uzależniony zarówno od spełnienia powyższych warunków, jak i zakresu usług banku, z których korzysta lub zechce skorzystać Klient, takich jak: konto osobiste, program inwestycyjny czy opcja ubezpieczenia do udzielanego kredytu. W ramach „Promocji zimowej” prowizja zawsze jest stała i wynosi 4 proc. dla kredytów gotówkowych oraz 1% dla kredytu motoryzacyjnego.

Z warunków promocyjnych mogą skorzystać osoby, które złożą wniosek kredytowy do 31 stycznia 2013 r.

Informacje dodatkowe

db kredyt gotówkowy udzielany jest na dowolny cel w kwotach nawet do 150 000 zł netto na okres maksymalnie 7 lat. Jest on dostępny także w opcji z ubezpieczeniem, które w zależności od wybranego pakietu obejmuje m.in. czasową lub trwałą niezdolność do pracy Kredytobiorcy, hospitalizację na skutek wypadku czy ubezpieczenie następstw utraty pracy i zgonu. Ciekawym rozwiązaniem jest również kredyt gotówkowy przeznaczony na spłatę kilku zobowiązań w innych bankach – db kredyt konsolidacyjny, który otrzymał Złoty Laur Konsumenta 2012.

db kredyt motoryzacyjny pozwala na zakup dowolnego pojazdu, a więc samochodu, motoru, czy nawet motorówki, bez ograniczeń wieku, pochodzenia i wartości. Gotówka uzyskiwana jest przed ostatecznym wyborem przedmiotu zakupu, co ułatwia negocjowanie ceny. Dodatkowo osoby, które skorzystają z pakietu ubezpieczeniowego, mają zapewnione darmowe sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przez specjalistę.

Źródło: Deutsche Bank PBC