Cenne nagrody od Toyota Bank za regularne korzystanie z kart płatniczych lub kredytowych

0
928
Wystarczy regularnie korzystać z kart płatniczych lub kredytowych Toyota Bank, aby móc otrzymać jedną z 200 cennych nagród, w tym m.in. urządzenia Samsung GalaxyNote II, Samsung GalaxyTab i bony prezentowe do salonów Empik.

To już druga edycja cieszącego się popularnością konkursu. Każdy, kto do 13 stycznia 2013 r. będzie aktywnie korzystał z wydanej przez bank karty płatniczej ma szansę otrzymać jedną z 200 nagród, w tym nowoczesny tablet i smartphone firmy Samsung. Konkurs skierowany jest zarówno do obecnych jak i nowych klientów Toyota Bank.

Nagrody otrzyma pierwsze 200 osób, które zostaną wyłonione w Rankingu, w którym o kolejności będą decydować następujące czynniki: częstotliwość wykonywania transakcji, łączna wartość wszystkich dokonanych transakcji, liczba wszystkich dokonanych transakcji oraz największa liczba transakcji wykonanych w jednym dniu.

Poprzez konkurs chcemy pokazać klientom, iż korzystanie nawet z podstawowych usług bankowych w Toyota Bank, a do takich dziś można zaliczyć płatności kartami, może przynieść dodatkowe korzyści. To nie tylko łatwość, szybkość i bezpieczeństwo obrotu bezgotówkowego, ale także możliwość otrzymania ciekawego prezentu- mówi Piotr Kluźniak, specjalista ds. kart płatniczych w Toyota Bank.

W konkursie udział wziąć mogą wszyscy indywidualni, pełnoletni klienci Banku, nie pominięto także posiadaczy kont wspólnych, którzy mogą uczestniczyć w konkursie osobno.

Więcej informacji i regulamin konkursu znajduje się na stronie: http://toyotabank.pl/konkurs_zimowy.html

Źródło: Toyota Bank Polska