Reklama kredytu gotówkowego w INVEST-BANKU

0
883

INVEST-BANK rozpoczął kolejną odsłonę kampanii reklamowej kredytu gotówkowego pod hasłem Pieniądze są tak blisko. INVEST-BANK gotówka na co tylko chcesz! Kreacja Kampanii odwołuje się do latarni morskiej symbolizującej bliską i bezpieczną przystań.

Celem Kampanii jest reklama kredytu gotówkowego INVEST-BANK jako produktu łatwo dostępnego dla Klienta z uwagi na dużą ilość punktów posiadających ofertę Banku, tj. łącznie blisko 1.000 placówek INVEST-BANK i Autoryzowanych Punktów Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Dodatkowo, Kampania ma za zadanie wskazać na przyjazną i szybką obsługę Klienta oraz atrakcyjne parametry cenowe produktu.

Komunikacja w mediach zaplanowana jest na grudzień 2012 roku i styczeń 2013 roku. Głównymi kanałami przekazu informacji są telewizja i radio. Kampania będzie realizowana w: TV POLSAT, TVP Info, radiu ZET, Plus, PLANETA oraz pozostałych 63 stacjach  zrzeszonych w ramach ZET Barometr+. Kreację Kampanii przygotowała Agencja Schulz Brand Friendly z Krakowa.

INVEST-BANK S.A. po raz kolejny przystąpił również do Mikołajkowego Bloku Reklamowego POLSATU. Dochód z reklam w tym paśmie zostanie w całości przeznaczony na pomoc chorym dzieciom w całej Polsce.

Źródło: INVEST-BANK