Konkurs fotograficzny dla posiadaczy kart kredytowych Citibank

0
1207

Startuje konkurs „Wakacje w obiektywie” adresowany do posiadaczy Kart Kredytowych Citibank. Klienci regularnie korzystający z karty mają szansę zdobyć telefony Samsung Galaxy S III oraz 90 zestawów książek Beaty Pawlikowskiej. Dodatkowo, dla zwycięzców przewidziano spotkanie  ze słynną  podróżniczką.

 

– Konkurs ma na celu zachęcenie naszych klientów do zabawy z wykorzystaniem kart kredytowych Citibank, mówi Magdalena Kwiatkowska z Departamentu Kart Kredytowych – Każdy użytkownik, który zarejestruje się w jednym z trzech etapów konkursu i dokona płatności na minimum 300 zł za pomocą karty kredytowej Citibank, ma szansę wygrać nagrodę. To doskonała okazja dla naszych klientów do wykazania się talentem fotograficznym, ale także do wypróbowania w praktyce wszystkich zalet, jakie niesie ze sobą korzystanie z naszych kart kredytowych – dodaje.

Konkurs „Wakacje w obiektywie” rozpoczął się  9 lipca. W tym roku organizowany jest  w trzech etapach, każdy w innym zakresie tematycznym. Od 9 do 29 lipca organizatorzy czekają na zdjęcia , których motywem przewodnim jest „doborowe towarzystwo”, od 30 lipca do 19 sierpnia tematyka zdjęć konkursowych obracać się będzie wokół wakacyjnych trofeów, a w okresie 20 sierpnia – 9 września dominować będzie temat „dookoła świata”. Dodatkowo, na stronie konkursowej czeka na użytkowników element zabawy- kreator, dzięki któremu zdjęcie można zamienić w wakacyjna kartę i podzielić się nią ze znajomymi.

Konkurs przewidziany został dla posiadaczy kart kredytowych Citibank, którzy dokonają transakcji na łączną kwotę 300zł w danym etapie konkursu. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.konkurs.citirabaty.pl.

Posiadacze kart kredytowych mogą także korzystać z programu rabatowego,  który jest jednym z największych tego rodzaju w Polsce. Obejmuje ponad 300 partnerów (wciąż dołączają nowi) oraz 5000 miejsc na terenie całego kraju. Na nowoczesnej stronie www.,citirabaty.pl posiadacze kart mogą skorzystać z geolokalizatora rabatów, a także z cyklicznych „SuperOfert” i promocji.

Źródło: Citi Handlowy