Bank BGŻ wyróżniony w kategorii kredytów hipotecznych

0
869

Bank BGŻ oferuje najlepszy kredyt na rynku – tak wynika z zestawienia przygotowanego przez Bankier.pl.

Bank BGŻ  zajął pierwsze miejsce w zestawieniu kredytów hipotecznych w złotych z wkładem własnym na poziomie 20 proc. Obecnie  w Banku BGŻ  trwa promocja „Gwarancja najniższej marży”, w trakcie której Bank oferuje najniższą marżę na rynku dla każdego klienta posiadającego wiarygodność kredytową i korzystającego z dodatkowych produktów Banku – konta osobistego, karty kredytowej i ubezpieczenia nieruchomości.

Promocja polega na tym, że jeśli w innym banku klient uzyska niższą marżę, to Bank BGŻ ją przebije oraz zaoferuje tę samą wysokość prowizji za udzielenie kredytu.

– Cieszy  nas fakt, że  nasz kredyt hipoteczny został doceniony przez analityków sektora bankowego. Nasz kredyt z najniższą marżą może otrzymać każdy klient, który będzie korzystać aktywnie z konta osobistego i karty kredytowej. Nie wymagamy od klienta zakupu wieloletnich  programów oszczędnościowych czy inwestycyjnych, które często są warunkiem uzyskania niskich marż w innych instytucjach. Sam kredyt jest zabezpieczony standardowo hipoteką oraz cesją z praw z polisy na nieruchomość – powiedział Andrzej Budasz, dyrektor Departamentu Produktów i Usług Bankowości Detalicznej w Banku BGŻ

W Banku BGŻ możliwe jest sfinansowanie aż 100 proc. wartości nieruchomości. Kredytem można sfinansować różnorodne cele, w tym refinansowanie środków zainwestowanych w nieruchomość czy zakup działki rekreacyjnej. Oprócz konkurencyjnego oprocentowania, zaletą oferty jest brak prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu oraz długi okres spłaty – do 40 lat.

Źródło: Bank BGŻ