Promocyjny kredyt hipoteczny w Eurobanku

0
930

Od dziś eurobank zaprasza do skorzystania z promocji „kredyt hipoteczny po swojemu”. Klienci mogą liczyć na dodatkowe środki na remont lub urządzenie wnętrz oraz atrakcyjną marżę – nawet 1,29%.

 

Pieniądze na remont

Zakup mieszkania to nie wszystko. Puste wnętrze nie wystarczy, by w nim zamieszkać. Najczęściej potrzebny jest remont lub inne inwestycje, które pozwolą na urządzenie lokalu zgodnie z potrzebami i gustem właścicieli – po swojemu. „Kredyt hipoteczny po swojemu” oferowany przez eurobank ułatwia realizację tego przedsięwzięcia i umożliwia skorzystanie z szeregu uproszczeń, takich jak: brak konieczności dwukrotnego kompletowania dokumentacji i oczekiwania na dwie decyzje. Wraz z wypłatą kredytu klienci od razu otrzymują pieniądze na remont, a potem spłacają tylko jedną ratę. Co ważne, uzyskują środki na zdecydowanie korzystniejszych warunkach, z niższym oprocentowaniem niż dla większości dostępnych na rynku pożyczek i kredytów gotówkowych.

Niskie koszty

Od 1 lipca do 9 września 2012 r. w ramach promocji „kredyt hipoteczny po swojemu” klienci mogą wybrać jedną z dwóch możliwych opcji: niska marża, nawet 1,29% z prowizją 2% lub wyższa marża i 0% prowizji. Aby ubiegać się o promocyjne stawki, należy na założone w eurobanku konto osobiste w pakiecie online lub prestige przelewać wynagrodzenie przez cały okres kredytowania oraz przystąpić do grupowego ubezpieczenia na życie w dowolnym pakiecie z oferty banku i utrzymywać je przez cały okres kredytowania.

Dodatkowe korzyści

Klienci eurobanku raz w roku mogą skorzystać z wakacji kredytowych, czyli zawieszenia spłaty części kapitałowej raty kredytu. Oferta eurobanku obejmuje również duży wybór ubezpieczeń (m.in. na życie, od utraty pracy) oraz opiekę profesjonalnego doradcy, który pomaga w dopełnieniu wszelkich formalności i z którym można umówić się na spotkanie w dogodnym dla siebie miejscu i czasie. Aby skontaktować się z doradcą, wystarczy zadzwonić na infolinię (nr tel.: 19 000, koszt wg taryfy operatora) lub udać się do wybranej przez siebie placówki banku.

Źródło: Euro Bank