System bezpośrednich płatności internetowych PayByNet w ofercie INVEST BANK

0
1323

INVEST-BANK S.A. we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A. rozszerza dostępność oferty Płacę z INVEST-BANK o system bezpośrednich płatności internetowych PayByNet.

System dostępny jest w sklepach internetowych, w jednostkach eAdministracji publicznej oraz w elektronicznych biurach obsługi, które współpracują z KIR S.A. w ramach usługi PayByNet. Od teraz Klienci INVEST-BANKU mogą w prosty, szybki oraz bezpieczny sposób sfinalizować zakupy za towary i usługi. Płatności dokonywane są poprzez wybór linku Płacę z INVEST-BANK, który kieruje Klientów do bankowości elektronicznej IBnet24. Po zalogowaniu, system generuje gotowy formularz przelewu z uzupełnionymi polami dla transakcji. Wystarczy zatwierdzić przelew z użyciem aktywnej metody autoryzacji, bez konieczności ręcznego wprowadzania lub kopiowania danych: odbiorcy, tytułu i kwoty przelewu. Integracja systemu bankowości elektronicznej IBnet24 z PayByNet rozszerza zasięg usługi

Płacę z INVEST-BANK to wiele sklepów internetowych, w tym m. in. Merlin.pl, Lataj.pl, Torres.pl jak również pozwala na korzystanie z Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej (ePUAP).

Na portalu epuap.gov.pl jednostki administracji publicznej mogą udostępniać swoje usługi drogą elektroniczną, natomiast Klienci mają możliwość załatwiania spraw urzędowych przez Internet, bez konieczności wychodzenia z domu.

Płacę z INVEST-BANK to same korzyści:
· oszczędność czasu przy definiowaniu przelewu,
· intuicyjność i prostota interfejsu,
· szybkość realizacji zapłaty,
· bezpieczeństwo wykonywanych operacji,
· szeroki wybór punktów autoryzujących usługę Płacę z INVEST-BANK.

Źródło: INVEST BANK SA