ŠKODA Kredyt oferta ŠKODA Auto Polska i Volkswagen Bank Polska

0
1995

ŠKODA Auto Polska wspólnie z Volkswagen Bank Polska, Volkswagen Leasing Polska oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy z dniem 2 stycznia wprowadziły nową ofertę finansową dla wszystkich modeli marki ŠKODA.

Nowością jest ŠKODA Kredyt z niskim oprocentowaniem nominalnym 3,99% dla wszystkich okresów finansowania. Kredyt jest przeznaczony dla klientów, którzy chcą w dużej części, a nawet w całości sfinansować zakup dowolnej ŠKODY za pomocą kredytu, nie angażując do tego żadnych środków własnych (wkład własny od 0%). ŠKODA Kredyt 3,99% jest przyznawany na okres od 1 roku aż do 7 lat.
 
Na dotychczasowych warunkach, nadal dostępny jest ŠKODA Kredyt 50/50. Klienci, którzy są gotowi pokryć znaczną część ceny samochodu mogą sfinansować auto płacąc w salonie 50% jego wartości, a drugą połowę bez odsetek uregulować po roku, lokując przez ten czas wolne środki np. na lokacie lub też rozłożyć płatność na dogodne raty.

Każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą, może skorzystać ze ŠKODA Leasing 108%. Całkowity koszt finansowania został utrzymany na niezmienionym poziomie 108% dla 36-miesięcznego okresu leasingu, przy opłacie wstępnej w wysokości 20% i wartości wykupu 1%. ŠKODA Leasing oferuje możliwość wyboru innego okresu leasingu (od 24 do 60 miesięcy) i wysokości opłaty wstępnej (od 10% do 45%).

– Produkty finansowe z nowej oferty łączą się z pełnymi upustami na zakup samochodu. Dodatkowo każdy, kto do końca marca br. skorzysta z nowej oferty ŠKODA Kredyt lub ŠKODA Leasing w ramach wyprzedaży rocznika 2011, otrzyma upust w wysokości 500 zł na ubezpieczenie komunikacyjne za pośrednictwem Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy – mówi Adam Sakławski, Brand Manager w dziale rozwoju produktu i współpracy z importerami w Volkswagen Bank Polska.

Nowa oferta finansowa została przygotowana przez Volkswagen Bank Polska, laureata Złotego Bankiera 2010 w kategorii „Najlepszy kredyt samochodowy” oraz ŠKODA Auto Polska S.A., polskiego importera samochodów ŠKODA, który przez ostatnie trzy lata utrzymuje pozycję lidera polskiego rynku motoryzacyjnego.

Oferta obejmuje wszystkie modele marki ŠKODA (również z rokiem produkcji 2011) i obowiązuje do 30 czerwca 2012 r. Wszystkie formalności związane z produktami ŠKODA Kredyt lub ŠKODA Leasing klienci załatwią na miejscu w salonie.

źródło: Volkswagen Bank Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here