Kredyt prostoliczony nagrodzony przez internautów "Złotym Bankierem"

0
822

Trzecia edycja plebiscytu zorganizowanego przez portal Bankier.pl oraz PayU S.A. nagrodziła Credit Agricole Bank Polska wręczając statuetkę „Złotego Bankiera” Wyróżnienie zostało przyznane przez internautów za „Kredyt prostoliczony”.

Już po raz trzeci odbył się w styczniu br konkurs „Złoty Bankier”, którego celem było wyróżnienie najlepszych produktów finansowych 2011 roku oferowanych przez polskie banki. W tym roku został także oceniony produkt Credit Agricole Bank Polska, który po raz pierwszy od chwili zmiany marki, wziął udział w plebiscycie. Debiut okazał się udany, ponieważ internauci najwięcej głosów w kategorii „Najlepszy kredyt gotówkowy” oddali na „Kredyt prostoliczony” znajdujący się w ofercie banku.

Od 2 do 25 stycznia br. internauci oddawali głosy na wybrany bank w dziewięciu kategoriach konkursowych poprzez aplikację zamieszczoną na stronie zlotybankier.pl. lub korzystając z jej wersji mobilnej. Najlepsze usługi bankowe typowali również facebookowicze na fanpage’ach organizatorów konkursu.

Prezes Zarządu Credit Agricole Bank Polska, Romuald Szeliga, odbierając pamiątkową statuetkę, podziękował internautom, którzy głosowali na „Kredyt prostoliczony” oraz przyznał, że nagroda cieszy go tym bardziej, że jest pierwszą, od momentu, gdy pod koniec wrześnie ubiegłego roku bank zmienił markę na Crédit Agricole. Romuald Szeliga wyraził również nadzieję, że w kolejnej edycji plebiscytu Credit Agricole będzie się ubiegał o uznanie głosujących także w pozostałych kategoriach konkursowych.

Credit Agricole Bank Polska zaproponował klientom w 2011 roku „Kredyt prostoliczony”, który dobrze znali z oferty LUKAS Banku. Każdy 1 tys. zł pożyczony od banku kosztował 10 zł miesięcznie. Oferta była zgodna z mottem, które przyświeca działaniom Credit Agricole Bank Polska – „Prosto i z sensem”.

źródło: Credit Agricole Bank Polska