Bank Pocztowy został wyróżniony za kredyt konsolidacyjny

0
1254

Podczas przeprowadzonego styczniowego rankingu eksperckim kredytów konsolidacyjnych, kredyt gotówkowy z przeznaczeniem na konsolidację Banku Pocztowego zajął drugie. Eksperci z Totalmoney przygotowując zestawienie szukali najlepszego na rynku rozwiązania dla konsolidacji zobowiązań finansowych osoby, która chciałaby wziąć kredyt na 50 tys. zł, rozłożony na 60 równych rat, bez zabezpieczenia hipotecznego.

Oferta Banku Pocztowego zajęła drugie miejsce. Charakteryzuje się ona brakiem prowizji oraz RRSO wynoszącym 13,20%. Całkowita kwota do spłaty przez klienta wynosi 67 tys. zł.
 
Kredyt gotówkowy w Banku Pocztowym może zostać przeznaczony nawet w 100% na konsolidację zobowiązań klienta w innych bankach. Minimalna wysokość kredytu wynosi 500 zł, a długość okresu kredytowania to nawet 150 miesięcy.

Bank Pocztowy oferuje klientom Zimową promocję kredytów gotówkowych z oprocentowaniem wynoszącym 12,49% oraz bez prowizji. Dodatkowo Bank proponuje do kredytu ubezpieczenie na życie NNW lub od utraty gotówki. Klient może przeznaczyć do 10% promocyjnego kredytu na spłatę dotychczasowych zobowiązań w Banku Pocztowym. Promocja trwa do 31 marca br.

Promocyjna oferta została wyróżniona w przez serwis Totalmoney jako jedna z najatrakcyjniejszych na rynku. W uzasadnieniu twórców rankingu można przeczytać m.in.: „Propozycja Banku Pocztowego wydaje się być bezkonkurencyjna. Niskie oprocentowanie, brak prowizji oraz bardzo długi okres spłaty (dzięki czemu rata może być naprawdę niska) sprawiają, że jest to zdecydowanie jedna z najlepszych dostępnych dziś na rynku ofert.”

źródło: Bank Pocztowy