Getin Bank zwycięzcą czerwcowego zestawienia najlepszych pożyczek i kredytów gotówkowych

0
823

Po raz kolejny Getin Bank potwierdził swoją wysoką pozycję na rynku bankowym, zajmując pierwsze miejsce w przygotowanym przez TotalMoney.pl rankingu kredytów gotówkowych i pożyczek. Całkowity koszt kredytu w Getin Banku jest niższy nawet o 700 zł od ofert konkurencji. Wyjątkowo niskie oprocentowanie nominalne, niska miesięczna rata oraz zerowa prowizja to kolejne atuty zwycięskiej oferty Getin Banku, oferowanej w ramach promocji „Wyprzedaż kredytów gotówkowych”.

Tworząc ranking, eksperci TotalMoney.pl porównali oferty kredytowe 19-tu banków. Organizatorzy przyjęli, że potencjalny kredytobiorca jest zainteresowany kredytem w wysokości 5 tys. zł w banku, w którym nie posiada konta osobistego.

Zwycięzcą czerwcowego zestawienia najlepszych pożyczek oraz kredytów gotówkowych jest Getin Bank. W ramach trwającej do końca lipca promocji, Bank udziela kredytu na dowolny cel z oprocentowaniem obniżonym aż o 30 proc. w stosunku do stawek standardowych. Niska miesięczna rata oraz  zerowa prowizja sprawiają, że warto zainteresować się promocją w Getin Banku.

Źródło: Getin Bank