Promocyjne warunki kredytów samochodowych i gotówkowych w Deutsche Bank PBC

0
812

Deutsche Bank PBC oferuje promocyjne warunki kredytów gotówkowych
i motoryzacyjnych, w ramach których oprocentowanie może zostać obniżone do poziomu nawet 8,99%. Można z nich skorzystać składając wniosek w oddziałach Banku do końca sierpnia br.

Zgodnie z warunkami „Promocji Letniej”, oprocentowanie kredytu gotówkowego oraz motoryzacyjnego może zostać dodatkowo obniżone nawet o 2 p.p. w stosunku do stawek ustalonych dla danego przypadku: 1 p.p. za wpływy z tytułu minimum jednego wynagrodzenia na dowolne konto prowadzone w Deutsche Bank PBC, a także 1 p.p. za transakcje kartą kredytową, wydaną przez Bank, dokonane na łączną kwotę w wysokości nie mniejszej niż 1000 zł. Aby skorzystać z obniżek, podane warunki powinny zostać spełnione w terminie do 30 września br.

Tym samym, w przypadku „Promocji Letniej” minimalna możliwa stawka oprocentowania może wynieść nawet 8,99%. Jej poziom uzależniony jest zarówno od spełnienia powyższych warunków, jak i podstawowych parametrów, np. kwoty kredytu czy zakresu usług banku, z których korzysta Klient.

Z „Promocji Letniej” mogą skorzystać osoby, które złożą wniosek w oddziale Banku na terenie całego kraju do końca sierpnia br. i podpiszą umowę kredytową do 30 września br. Obniżenie oprocentowania zostanie dokonane nie później niż do 31 października 2012 r.
i będzie obowiązywało dla pozostałego, ustalonego w umowie okresu kredytowania.

Informacje dodatkowe

db kredyt gotówkowy udzielany jest na dowolny cel w kwotach nawet do 150 000 zł netto na okres maksymalnie 7 lat. Jest on dostępny także w opcji z ubezpieczeniem, które w zależności od wybranego pakietu obejmuje m.in. czasową lub trwałą niezdolność do pracy Kredytobiorcy, hospitalizację na skutek wypadku czy ubezpieczenie następstw utraty pracy i zgonu. Ciekawym rozwiązaniem jest również kredyt gotówkowy przeznaczony na spłatę kilku zobowiązań w innych bankach – db kredyt konsolidacyjny.

db kredyt motoryzacyjny pozwala na zakup dowolnego pojazdu, a więc samochodu, motoru, czy nawet motorówki, bez ograniczeń wieku, pochodzenia i wartości. Gotówka uzyskiwana jest przed ostatecznym wyborem przedmiotu zakupu, co ułatwia negocjowanie ceny. Dodatkowo osoby, które skorzystają z pakietu ubezpieczeniowego, mają zapewnione darmowe sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przez specjalistę.

Źródło: Deutsche Bank PBC