PKO Bank Polski zmienia ofertę kredytową

0
1167

Nawet 150 000 zł na dowolny cel, a także na spłatę innych kredytów, oprocentowanie od 9,99 proc. i możliwość otrzymania nowej pożyczki bez prowizji. To tylko niektóre z zalet nowej oferty – Max Pożyczka Mini Rata, która jest dostępna od 20 lutego br.

Nową ofertę Bank kieruje zarówno do stałych klientów, jak i dotychczas niekorzystających z oferty kredytowej Banku. Kluczowe zmiany to:

  • zwiększenie maksymalnej kwoty pożyczki do 150 000 zł
  • wprowadzenie warunków konsolidacji zadłużenia z jednym z najdłuższych na rynku okresów kredytowania (do 120 miesięcy) oraz niższą w stosunku do oferty standardowej prowizją za udzielenie pożyczki
  • atrakcyjne warunki kredytowania dla klientów, którzy już korzystają albo skorzystają z innych produktów Banku
  • niższe oprocentowanie przy wyższych kwotach pożyczki – dla kwot powyżej 30 000 zł oraz powyżej 100 000 zł
  • atrakcyjne warunki cenowe dla klientów, którzy posiadają aktywa płynne mogące stanowić zabezpieczenie pożyczki.

Nowa pożyczka, to również minimum formalności, Klient może otrzymać Mini Ratkę bez zabezpieczeń nawet do 30 000 zł, bez zgody współmałżonka do 15 000 zł.

Nowej ofercie towarzyszy kolejna odsłona kampanii z Szymonem Majewskim. Tym razem wystąpi on w roli konsultanta spełniającego marzenia klientów. Kampania rusza 22 lutego w telewizji oraz Internecie. Za kreację telewizyjną odpowiedzialna jest agencja DDB, OS3 stworzył kreację internetową. Universal McCann zakupił czas reklamowy w telewizji, a w Internecie – Value Media i Cube Group. Dodatkowo biorąc nową pożyczkę w okresie od 22 lutego do 10 kwietnia br. można wziąć udział w konkursie fotograficznym oraz wygrać spłatę do 5 000 zł pożyczki gotówkowej zaciągniętej w Banku. Termin nadsyłania zgłoszeń pocztą upływa 30 marca, a przez internet – 11 kwietnia br. Więcej w regulaminie konkursu dostępnym od 22 lutego na stronie www.minifotka.pl.

Nowa pożyczka zastąpiła dotychczasowe dwie oferty kredytów gotówkowych, tj. pożyczkę gotówkową oferowaną do 20 000 zł i „Szybki serwis kredytowy” oferowany powyżej tej kwoty. – Nowa pożyczka PKO Banku Polskiego to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy poszukują atrakcyjnych form finansowania swoich bieżących potrzeb. Dodatkowo nową propozycją Banku jest oferta pożyczki umożliwiająca klientowi konsolidowanie zobowiązań kredytowych w jedną niższą ratę. W okresie wiosennym i przedświątecznym obserwujemy wzmożone zainteresowanie klientów tego rodzaju produktami, które szybko i bez zbędnych formalności pozwalają na zasilenie domowego budżetu. Dlatego też liczymy, że nasza nowa pożyczka zainteresuje klientów i pomoże w realizacji dowolnej potrzeby zgodnie z hasłem marketingowym kampanii „Cokolwiek za Tobą chodzi, teraz możesz to mieć dzięki nowej pożyczce – mówi Szymon Wałach, Dyrektor Zarządzający kierujący Pionem Klienta Detalicznego PKO Banku Polskiego.

Źródło: PKO Bank Polski