Oferta kredytów mieszkaniowych dla klientów posiadających konta osobiste w BNP Paribas

0
833

Dwa warianty promocji i brak prowizji za udzielenie kredytu to nowa propozycja BNP Paribas Banku dla klientów, którzy już mają lub zdecydują się na założenie konta osobistego z pakietem L lub XL.

Już od 20 lutego posiadacze konta osobistego z pakietem L lub XL, którzy zdecydują się na zaciągnięcie Kredytu Mieszkaniowego lub Kredytu Mieszkaniowego z dopłatami „Rodzina na Swoim” będą mogli skorzystać z nowej oferty promocyjnej dostępnej w dwóch wariantach. Klient będzie mógł wybrać opcję, w której marża kredytu wyniesie 0,90 proc. dla pierwszych 5 lat kredytowania i 1,25 proc. dla pozostałego okresu kredytowania lub wariant ze stałą marżą 1,19 proc. dla całego okresu kredytowania. W przypadku gdy, udział celów niemieszkaniowych w kwocie kredytu będzie większy niż 20 proc., marże dla obu wariantów będą wyższe podwyższeniu o 0,20 %. 

 

Osoby, które skorzystają z kredytu w ramach programu „Rodzina na Swoim”, będą mogły wybrać pomiędzy marżą 0,90 proc. dla pierwszych 5 lat kredytowania i 1,25 proc. dla pozostałego okresu lub 1,19 proc. w całym okresie kredytowania. Natomiast marża Pożyczki Hipotecznej wynosi 3,10 proc. w całym okresie kredytowania.

Warunkiem skorzystania z oferty promocyjnej dla obu wariantów jest: posiadanie konta osobistego z pakietem L lub XL, wykonywanie trzech transakcji bezgotówkowych miesięcznie, zasilanie tego konta miesięcznymi wpływami w wysokości min. 1 proc. kwoty udzielonego kredytu (warunki te powinny być spełnione przez okres nie krótszy niż 5 lat) oraz zakup ubezpieczenia osobowego Cardif na okres 3 lub 5 lat w zależności od wybranego wariantu promocji. W przypadku kredytu „Rodzina na swoim” możliwa jest zamiana zakupu ubezpieczenia osobowego Cardif na rzecz zapłaty prowizji za udzielenie kredytu w wysokości 1,95 proc. Jeśli klient zdecyduje się na wcześniejszą spłatę kredytu, prowizja wyniesie 1,50 proc. kwoty nadpłaty przez 5 lat. Oprócz niskiej marży i 0 proc. prowizji kredytobiorcy nie poniosą kosztów związanych z ubezpieczeniem niskiego wkładu własnego.

BNP Paribas oferuje swoim klientom trzy rodzaje produktów hipotecznych, które umożliwiają realizację różnych celów mieszkaniowych, spłatę kredytów udzielonych na cele inne niż mieszkaniowe, a także uzyskanie środków finansowych na dowolne cele niezwiązane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

źródło: BNP Paribas