Bank BGŻ zaoferował najlepszą według Bankier.pl kartę kredytową

0
1017

Karta kredytowa MasterCard Banku BGŻ zwyciężyła w rankingu kart kredytowych przygotowanym przez portal finansowy Bankier.pl. Z przeprowadzonej analizy oferty 30 banków wynika, że karta Banku BGŻ jest najlepsza.

– Nieustannie wzbogacamy i optymalizujemy ofertę banku. Stawiamy na przejrzystość i proste rozwiązania, które są zgodne z oczekiwaniami klientów. Stworzyliśmy dobrą kartę kredytową. Wyniki tego rankingu potwierdzają, że idziemy we właściwym kierunku – powiedziała Grażyna Ciurzyńska, dyrektor Departamentu Kart Bankowych.

 
Karta kredytowa posiada  jeden z najdłuższych na rynku okresów bezodsetkowych. Posiadacze kart kredytowych Banku BGŻ mogą korzystać aż z 56 dni nieoprocentowanego kredytu. Karta daje możliwość rozłożenia kredytu na niskooprocentowane raty. Aktywne korzystanie z karty gwarantuje Klientowi podwójny zysk: zwolnienie z opłaty rocznej za użytkowanie karty oraz częściowy zwrot wydatków za zakupy. Do końca marca 2012 roku można zyskać aż 5 proc zwrotu wydatków za zakupy w supermarketach i sklepach spożywczych lub na stacjach benzynowych.
 
W rankingu ocenie poddano najważniejsze parametry, które mają wpływ na atrakcyjność karty z punktu widzenia klienta. Na ostateczną ocenę wpływ miały długość okresu bezodsetkowego, oprocentowanie, koszty obsługi karty oraz dostęp do dodatkowych usług.

Źrodło: Bank BGŻ