Kampania reklamowa kredytu gotówkowego bez prowizji w eurobanku

0
936

W najnowszej kampanii reklamowej eurobank przypomina o trwającej do końca roku promocji kredytu gotówkowego bez prowizji. Kwotę do 120.000 zł, zgodnie ze słowami piosenki, można przeznaczyć na co tylko „chciałabyś, chciała”. Kampanii towarzyszą niestandardowe spoty.

A gdybym kupił Ci futro?

W spotach Piotr Adamczyk przechadza się wraz z kwartetem smyczkowym w miejscach, w których zwykle można spotkać wiele ludzi. Wybór tych lokalizacji był przemyślany i miał ułatwić wejście w spontaniczne interakcje z autentycznymi ludźmi, którzy nie mieli pojęcia, co się dzieje. Adamczyk tanecznym krokiem podchodzi więc do przypadkowych osób i śpiewa zwrotki utworu „Klubu Wesołego Szampana” Formacji Nieżywych Schabuff, przearanżowane dla eurobanku. Aktor nuci między innymi:

A gdybym kupił Ci futro, a mamie Twej kryształa?

A teść by dostał wiertarkę? To co byś powiedziała?

 Zaczepione osoby spontanicznie odpowiadają „chciałabym, chciała”, zdarza się też, że odpowiadają: „chciałbym”. W spotach widać zwykłych ludzi, ich emocje, uśmiechy, zaskoczenie. W telewizji będą emitowane dwa spoty trzydziestosekundowe oraz dwa piętnastosekundowe, dodatkowo w Internecie zostanie udostępniona wersja trwająca ponad minutę.

Jak wyglądała produkcja

Spoty towarzyszące aktualnej kampanii kredytu gotówkowego były dla nas dużym wyzwaniem. Zależało nam na tym, aby były świeże, nowoczesne, zabawne, a przede wszystkim prawdziwe oraz bardzo naturalne – mówi Wojciech Humiński, wiceprezes eurobanku, odpowiadający m.in. za marketing i produkty bankowe.

Eurobank zdecydował się na reportaż z pięciu ukrytych kamer z zachowaniem reklamowej plastyki obrazu. Zrezygnował z lamp filmowych, aby obecność ludzi z produkcji nie rzucała się w oczy. Scenariusz był elastyczny, a plan pracy wyznaczał tekst piosenki, która została zaaranżowana na klasyczny kwartet smyczkowy. Nie można było przewidzieć zachowań przechodniów oraz tego, czy się zaangażują i zdecydują na śpiew z Piotrem Adamczykiem. Podczas kilku godzin realizacji zagraliśmy piosenkę ponad 30 razy, a w naszych filmach wystąpiło wiele osób, które potwierdziły, że… „chciałyby”. Jesteśmy mile zaskoczeni, że przechodnie okazali się tacy otwarci i odważni. Dziękujemy wszystkim tym, którzy wzięli udział w przedsięwzięciu – dodaje Delfina Kaczałko, zastępca dyrektora Departamentu Marketingu.

Kredyt gotówkowy bez prowizji

Promowana oferta kredytu gotówkowego bez prowizji jest dostępna do 31.12.2012 r. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci (nowi i obecni), którzy w dowolnej placówce eurobanku złożą wniosek o kredyt w kwocie od 500 zł do 120 000 zł, którego spłata będzie rozłożona okres od 3 do 84 miesięcy. Osoby zainteresowane uzyskaniem kredytu powinny okazać dowód osobisty i dokument potwierdzający uzyskiwany dochód. Możliwe jest także łączenie dochodów z drugą osobą, dzięki czemu można otrzymać wyższą kwotę niż w przypadku indywidualnego wnioskowania o kredyt.

Źródło: Euro Bank