I kwartał 2012 roku rekordowy pod względem sprzedaży kredytów gotówkowych w Banku BPH

0
1015

Bank BPH udzielił w I kwartale kredytów gotówkowych na łączną kwotę blisko 444 mln zł. W marcu bank zanotował rekordową sprzedaż tego produktu sięgającą 167 mln zł. Dziś bank rozpoczyna nową akcję promocyjną, w której można wygrać 1 z 424 rowerów.

W każdym z 287 oddziałów i w każdej ze 137 placówek partnerskich banku na klientów czeka do wygrania rower i 36 bidonów.

W konkursie mogą wziąć udział klienci, którzy podpiszą umowę w terminie 21.05-15.07.2012 r. Zadanie konkursowe polega na tym, aby odgadnąć liczbę rowerów przedstawionych na ilustracji w ulotce promocyjnej. Zgłoszenie należy wysłać SMSem zgodnie z zasadami opisanymi w regulaminie konkursu „Rowerowo”. Rower wygrywa klient, który udzieli prawidłowej (lub najbliższej prawidłowej) odpowiedzi na pytanie konkursowe. Z kolei bidon może otrzymać klient, który podpisze umowę o kredyt gotówkowy w czasie trwania promocji*.
 

– W marcu zanotowaliśmy rekord w wysokości 167 mln zł udzielonych kredytów gotówkowych. To dowodzi, że klienci doceniają przejrzystość naszej oferty oraz dogodne rozwiązania, jak np. dodatkowe przedstawienie najważniejszych warunków kredytu na jednej stronie czy możliwość otrzymania wstępnej decyzji kredytowej wraz z ofertą kredytu gotówkowego przez Internet – powiedziała Anna Pilawa-Sąsiadek, dyrektor Obszaru Produktów Kredytowych.
 

Taką możliwość daje serwis internetowy www.gotowkaonline.pl uruchomiony przez Bank BPH. Po wprowadzeniu swoich danych w serwisie Klient otrzymuje wstępną decyzję kredytową wraz z ofertą kredytu gotówkowego przez Internet.

* do wyczerpania upominków dostępnych w Oddziale lub Placówce Partnerskiej Banku BPH

źródło: Bank BPH