BNP Paribas Bank obniża oprocentowanie kredytu samochodowego i gotówkowego

0
922
Porozmawiajmy o Twoich planach” – pod takim hasłem BNP Paribas Bank rozpoczyna promocję kredytu gotówkowego i samochodowego na nowych warunkach cenowych: kredyt gotówkowy oprocentowany na poziomie 8,9 proc. oraz kredyt samochodowy z oprocentowaniem 6,9 proc. na auta nowe i używane do dziesięciu lat.

Bank obniżył 18 lutego oprocentowanie kredytu gotówkowego i samochodowego. – Obserwując spowolnienie gospodarcze, zdecydowaliśmy się na obniżenie oprocentowania naszych kredytów. Zmniejszając koszty finansowania, umożliwiamy naszym klientom realizację ich planów i zachęcamy, aby nie odkładali ich na później. Wydatki konsumpcyjne Polaków przyczyniają do rozwoju polskiej gospodarki, na czym nam również zależy- mówi Adam Parfiniewicz, członek zarządu BNP Paribas Banku, odpowiedzialny za obsługę małych przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas Banku to propozycja dla osób, które potrzebują środków na realizację dowolnego planu o wartości maksymalnie 100 tys. zł. Klienci, którzy zechcą skorzystać z promocyjnego oprocentowania 8,9 proc., będą musieli zaciągnąć kredyt gotówkowy w wysokości minimum 20 tys. zł maksymalnie na okres 60 miesięcy oraz posiadać lub założyć w banku konto z pakietem M lub L (pakiet M lub L wymagany jest przy kwocie kredytu do 14 999 zł, natomiast przy kwocie od 15 000 zł należy założyć konto z pakietem L). W przypadku kredytu rozłożonego na więcej niż 60 miesięcy, oprocentowanie dla kwot minimum 20 tys. zł wyniesie 9,9 proc na okres spłaty od 60 do 84 miesięcy.

Klienci, którzy zechcą otrzymać oprocentowanie promocyjne w ramach oferty promocyjnej kredytu gotówkowego, zostaną objęci ubezpieczeniem. Dla kredytu gotówkowego do 50 tys. zł, stawka 1,99 proc. doliczana będzie do miesięcznej raty kredytu, natomiast w przypadku kredytu o kwocie równej i powyżej 50 tys. zł. klienci zapłacą kwotę ubezpieczenia, stawka 1,99 proc., jednorazowo przy wypłacie środków.

BNP Paribas proponuje w ramach oferty specjalnej także kredyt samochodowy z oprocentowaniem od 6,9 proc. w skali roku na zakup samochodu nowego lub używanego do 10 lat na kwotę maksymalną do 500 000 zł. Warunkiem uzyskania takiego oprocentowania jest, tak jak w przypadku kredytu gotówkowego, posiadanie konta osobistego z pakietem M lub L. Dla kwoty kredytu do 14 999 zł obowiązkowy będzie pakiet M lub L, a dla kwoty od 15 000 zł pakiet L. Osoby, które nie skorzystają z opcji oferty specjalnej z kontem, otrzymają oprocentowanie w wysokości od 8,9 proc. Klienci, którzy zechcą otrzymać oprocentowanie w ramach specjalnej oferty kredytu samochodowego, zostaną objęci ubezpieczeniem, którego składka wyniesie od 2,99 proc. Dodatkowo z oferty specjalnej może skorzystać klient, który posiada kredyt samochodowy udzielony przez inny bank i chciałby dokonać jego refinansowania (dotyczy pojazdów do 8 lat).

Kredyt dostępny jest w oddziałach banku, a także w komisach samochodowych i u autoryzowanych dealerów samochodowych.

Zarówno w przypadku kredytu gotówkowego, jak i samochodowego, opłata za pakiet M lub L wyniesie 0 zł, jeśli przez cały okres kredytowania, comiesięczne wpływy na konto klienta wyniosą 1500 zł dla pakietu M lub 2500 zł dla pakietu L oraz jeśli klient dokona co najmniej trzech płatności za towary lub usługi kartą debetową wydaną do konta osobistego.

Wprowadzeniu nowej oferty towarzyszy kampania reklamowa, która rusza już 1 marca pod hasłem „Porozmawiajmy o Twoich planach”. Kampania będzie obecna w telewizji i internecie do końca czerwca.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska