Bank Pocztowy promuje Pocztową Kartę Kredytową

0
957

Promocja jest adresowana do wszystkich osób, które nie posiadają jeszcze karty kredytowej Banku Pocztowego. W ramach promocji bank nie pobiera opłaty za wydanie karty oraz za użytkowanie przez pierwszy rok. Promocja potrwa do 31 sierpnia br.

Maksymalna kwota limitu, o jaką może ubiegać się klient, to 5 000 zł. Aby otrzymać kartę wystarczy dochód 790 zł netto. Oprocentowanie karty na dzień 04.06.2013 wynosi 16%.

Karta kredytowa daje wiele możliwości: nieoprocentowany kredyt aż do 55 dni, dostęp do pieniędzy 24h na dobę, możliwość dokonywania szybkich transakcji zbliżeniowych do kwoty 50 zł bez wpisywania kodu PIN.

Posiadacze Pocztowego Konta Standard i Nestor mogą korzystać z automatycznej spłaty zadłużenia na karcie. Każda karta kredytowa jest objęta bezpłatnym pakietem ubezpieczeń chroniących przed nieuprawnionymi transakcjami, rabunkiem gotówki oraz rabunkiem karty i dokumentów.

O kartę kredytową można wnioskować w Placówkach Banku Pocztowego oraz Poczty Polskiej, przez Internet, jak również za pośrednictwem infolinii.

Źródło: Bank Pocztowy