Kredyt samochodowy w Volkswagen Bank Polska laureatem Złotego Bankiera

0
1268

Volkswagen Bank Polska po raz kolejny został laureatem plebiscytu Złoty Bankier organizowanego przez portal finansowy Bankier.pl i firmę PayU S.A. O zwycięstwie w kategorii „Najlepszy kredyt samochodowy” zdecydowali internauci, którzy głosowali na najlepsze usługi i produkty finansowe 2011 r.

Złoty Bankier 2011 to już trzecia edycja plebiscytu, którego celem jest wyróżnienie najlepszych produktów finansowych oferowanych przez polskie banki. W głosowaniu za pośrednictwem strony internetowej, platformy mobilnej oraz portalu społecznościowego Facebook wzięło udział 11 tys. konsumentów. Gala wręczenia statuetek laureatom poszczególnych kategorii odbyła się 2 lutego br. w Warszawie.

– Jesteśmy dumni, że konsumenci już drugi rok z rzędu uznali, że Volkswagen Bank oferuje najlepszy kredyt samochodowy na rynku. Wspólnie z importerami, stale pracujemy nad tym, aby oferta naszego banku była konkurencyjna i odpowiadała na aktualne potrzeby klientów. Tytuł Złotego Bankiera jest potwierdzeniem, że obrany przez Volkswagen Bank kierunek rozwoju, oparty na budowaniu satysfakcji klienta, przynosi rezultaty – mówi Edyta Barmentloo, dyrektor departamentu marketingu w Volkswagen Bank Polska S.A.

Volkswagen Bank Polska jest ekspertem w dziedzinie finansowania samochodów z grupy Volkswagen (Volkswagen, Audi, ŠKODA, SEAT i Porsche). Dodatkowo oferuje klientom indywidualnym i przedsiębiorcom usługi bankowości bezpośredniej, w tym m.in. konto osobiste, konto oszczędnościowe i lokaty. Klienci korzystający z kredytów mogą również skorzystać z atrakcyjnych pakietów ubezpieczeń komunikacyjnych za pośrednictwem Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy, a także z leasingu operacyjnego oraz usług finansowania i zarządzania flotą samochodową w firmie za pośrednictwem Volkswagen Leasing Polska.

źródło: Volkswagen Bank Polska