Bank Millennium w czołówce na najlepszy kredyt hipoteczny 2011r.

0
929

Według rankingu na Najlepszy polski bank w 2011r. trzecie miejsce zdobył Bank Millennium. Badania zostały przygotowane i opracowane przez Wirtualną Polskę i firmę Expandi. Oceniającymi bank byli użytkownicy największych portali, blogów i forów bankowych.

– Jesteśmy zadowoleni, że to właśnie nasz kredyt hipoteczny został wyróżniony przez internautów. Przygotowując oferty staramy się, aby spełniały oczekiwania klientów również od strony serwisu. Zdania użytkowników pokazują, że udało się to osiągnąć – mówi Agata Chrzanowska, dyrektor Wydziału Marketingu Bankowości Hipotecznej w Banku Millennium.

Internauci nie mogą się mylić, przecież jest to grupa osób najczęściej i najefektywniej korzystających z usług bankowych. Wynik rankingu pokazuje, że nasze produkty trafiają w potrzeby klientów. Wprowadzenie do oferty Dobrego Konta przez prawie rok nie schodzi z pierwszych miejsc w rankingach, a dynamika jego sprzedaży jest doskonała. Klienci posiadający Dobre Konto często korzystają z bankowości internetowej, doceniają też możliwość otrzymania na bardzo prostych zasadach zwrotu 3% wydatków dokonanych kartą do Dobrego Konta – mówi Izabella Kamińska, dyrektor Segmentu Klientów Detalicznych w Banku Millennium.

Ranking powstał na podstawie tysięcy komentarzy polskich użytkowników sieci. W opracowaniu wykorzystano ponad 81,5 tys. unikalnych ocen wybranych spośród 134 tys. komentarzy, udzielonych na forach internetowych, blogach i pod artykułami w całym polskim internecie.

źródło: Bank Millennium