Oferta kredytowa Getin Bank skierowana do emerytów

0
824

Z myślą o osobach będących na emeryturze Getin Bank przygotował ofertę kredytową.  Oprocentowanie kredytu już od 8,7 proc., 0 proc. prowizji dla kwoty do 150 000 zł oraz możliwość rozłożenia rat nawet na 100 miesięcy, to główne atuty konkurencyjnego kredytu.

Getin Bank pamiętając przygotował kredyt gotówkowy, wymagający zaledwie 550 zł miesięcznego dochodu. W zależności od tego, jak szybko chcemy spłacić pożyczkę, możemy wybrać dogodny dla nas okres kredytowania – od 3 aż do 100 miesięcy. Tak długi okres spłaty, to rzadkość wśród kredytów gotówkowych. Na atrakcyjność propozycji wpływa także fakt, iż Getin Bank nie wymaga poręczycieli ani ubezpieczenia kredytu, natomiast gwarantuje 0 proc. prowizji niezależnie od ostatecznej kwoty udzielonego kredytu. Atrakcyjne oprocentowanie – już od 8,7 proc. sprawia, że oferta Getin Banku wyróżnia się spośród innych dostępnych na rynku. Dodatkowo, klienci, którzy podpiszą umowę o kredyt gotówkowy w wysokości całkowitej kwoty kredytu co najmniej 5000 zł na dowolny okres kredytowania, mogą otrzymać w prezencie 100 zł w postaci bonu Sodexo.
 

Kredyt dla emerytów dostępny jest w oddziałach Getin Banku. Klient starając się o kredyt uzyska pomoc doradcy, który dopasuje wielkość rat, by nie obciążały codziennego budżetu. Dokumentami niezbędnymi przy przyznawaniu pożyczki są: PIT-40A, dowód osobisty i jeden z dokumentów: decyzja o przyznaniu emerytury, ostatnia waloryzacja lub legitymacja emeryta. Bank nie wymaga posiadania historii w Biurze Informacji Kredytowej.

źródło: Getin Noble Bank