Szybki limit kredytowy, czyli pieniądze zawsze pod ręką

0
4592

Nagłe, nieprzewidziane wydatki.

W każdym, nawet najlepiej zaplanowanym domowym budżecie o silnej dyscyplinie codziennych kosztów, zdarzają się wydatki nieprzewidziane. Może to być nagła awaria domowych sprzętów, konieczna wymiana mebli, pilny remont, naprawa samochodu czy koszty związane z leczeniem i ratowaniem zdrowia. To tylko kilka przykładów sytuacji nadzwyczajnych, w których potrzebne są dodatkowe pieniądze, a nie każdy dysponuje oszczędnościami. Bywa tez tak, że gotówka odłożona na tzw. czarną godzinę znajduje się na lokacie, której zerwanie przed terminem wygaśnięcia będzie skutkować całkowitą utratą odsetek od oszczędności.

Jak zatem szybko i pewnie pozyskać środki na sfinansowanie bieżących potrzeb? Bez podawania celu zaciągnięcia kredytu, bez długich formalności a także proszenia o finansową przysługę rodziny czy znajomych. Jakie możliwości kredytowania oferują firmy finansowe, które słyną z łatwych procedur kredytowych i stawiają na wygodę w pożyczaniu i spłacie pożyczki?

Limit kredytowy antidotum na większe wydatki

Naprzeciw oczekiwaniom klientów na rynku polskim istnieją firmy mocno wyspecjalizowane w udzielaniu szybkich i atrakcyjnych pożyczek. Wiele gospodarstw domowych ceni ten sposób ratowania budżetu rodziny ze względu na proste procedury, wygodę udzielania i spłaty limitu a także szybkość udostępniania pieniędzy.

Jednym z najskuteczniejszych pożyczkodawców internetowych w Polsce jest euroloan.pl, który czerpie doświadczenia z rynku skandynawskiego. O szybki limit kredytowy na www.euroloan.pl  można ubiegać się w dowolnej chwili przez Internet, a pieniądze zostaną udostępnione osobie ubiegającej się o pożyczkę na jej konto bankowe.

Kwota limitu kredytowego może wynosić od 300 zł do nawet 20 000 zł. Istotne jest to, że euroloan.pl nie wymaga podawania celu udzielania pożyczki. Pieniądze można przeznaczyć więc na dowolny cel związany z wyposażeniem lub remontem domu, przygotowaniem wyprawki na nowy rok szkolny czy nawet sfinansowanie wyjazdu na urlop dla całej rodziny.

Błyskawiczna pożyczka dziś wniosek – dziś pieniądze

Aby otrzymać szybką pożyczkę przez Internet na www.euroloan.pl , wystarczy mieć ukończone 18 lat i posiadać własne konto bankowe. Pierwszym krokiem jest złożenie formularza  rejestracyjnego na stronie internetowej pożyczkodawcy. Następnie należy zrobić przelew weryfikacyjny na kwotę  1 zł, aby potwierdzić tożsamość wnioskodawcy. Istotne jest to, żeby dane osobowe oraz adres osoby ubiegającej się o limit kredytowy były takie same na formularzu rejestracyjnym, jak podane podczas zakładania konta w banku. Po poprawnej weryfikacji w serwisie euroloan wybierany jest produkt kredytowy, którym może być szybka pożyczka do kwoty 20 000 zł. Pieniądze powinny trafić na konto klienta najpóźniej w następnym dniu roboczym po zleceniu przelewu.

Jeszcze szybszą formą pożyczki jest Euroloan Express. To błyskawiczny kredyt, który można mieć nawet w godzinę od wypełnienia przez Internet formularza rejestracyjnego. Kwota takiej pożyczki może wynieść do 800 zł.

Szybka pożyczka a zdolność kredytowa

Euroloan.pl przygotował wyjątkowo prostą ścieżkę ubiegania się o kredyt ukierunkowaną na wygodę i szybkość. Jednak przyznanie kredytu nie przebiega bez zbadania zdolności kredytowej. Osoby znacznie zadłużone, unikające terminowych spłat zaciągniętych już pożyczek zostaną zweryfikowane w Biurze Informacji Kredytowej i mogą spodziewać się odmownej decyzji o przyznaniu kredytu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here