Dwa produkty Idea Bank nagrodzone przez internautów "Złotym Bankierem"

0
960

Podczas tegorocznego plebiscytu „Złoty Bankier” Idea Bank zajął dwa pierwsze miejsca za najlepszy na rynku kredyt dla firm i najlepsze możliwości oszczędzania dla przedsiębiorców. Idea Bank po raz pierwszy wziął udział w konkursie i od razu został podwójnie nagrodzony przez głosujących internautów.

W kategorii „najlepszy kredyt dla firm” wygrał oferowany przez Idea Bank kredyt na start. Jak sama nazwa wskazuje, mogą się o niego ubiegać początkujący przedsiębiorcy, zaraz po zarejestrowaniu działalności gospodarczej. W praktyce oznacza to, że bank udzieli firmie finansowania zanim ta zacznie osiągać dochód. Przedsiębiorca może uzyskać nawet do 200 tys. zł. Kredyt ten nie ma sobie równych na rynku z uwagi na wysoką kwotę finansowania, a także stosunkowo łatwy do spełnienia wymóg zabezpieczenia kredytu na nieruchomości.

Najlepszym produktem oszczędnościowym dla firm okazała się z kolei Lokata Przedsiębiorcza – wysoko oprocentowany depozyt miesięczny lub dwumiesięczny. Do konkursu zgłoszono w sumie pięć produktów oszczędnościowych, a Lokata Przedsiębiorcza zdobyła aż 32% głosów.

– Podwójne zwycięstwo to wielkie wyróżnienie dla Idea Banku. Cieszymy się jeszcze bardziej, ponieważ po raz pierwszy wzięliśmy udział w tym konkursie – mówi Jarosław Augustyniak, prezes Idea Banku. – Idea Bank, podobnie, jak kredyt, za który zostaliśmy nagrodzeni, jest dopiero na starcie swojej działalności. Nasza oferta jest cały czas wzbogacana o nowe produkty dla małych firm. Postawiliśmy sobie za cel stworzenie dla nich oferty, na jaką do tej pory mogły liczyć tylko duże przedsiębiorstwa i od razu zostaliśmy docenieni – podkreśla prezes.

Konkurs „Złoty Bankier”, organizowany przez. portal Banker.pl i firmę PayU, ma na celu wyróżnienie najlepszych produktów bankowych dla firm i klientów detalicznych. W tym roku o tytuł laureata w poszczególnych kategoriach ubiegało się 31 banków. Nagrody przyznawane są w dziewięciu kategoriach, z czego trzy dotyczą przedsiębiorców. W głosowaniu biorą udział internauci. Głosy na najlepsze produkty i usługi można było oddawać przez cały styczeń za pośrednictwem strony internetowej bankier.pl i specjalnie przygotowanej aplikacji mobilnej zlotybankier.pl. W sumie zagłosowało niemal 11 tysięcy internautów.

źródło: Idea Bank