Karta Citibank-LOT dostępna na Gruper.pl

0
1429

Citi Handlowy przygotował specjalną ofertę dla klientów Gruper.pl, jednego z najpopularniejszych w Polsce portali zakupów grupowych. Użytkownicy serwisu mogą za darmo skorzystać z kuponu, który uprawnia do wnioskowania  o Kartę Kredytową Citibank-LOT, otrzymując jednocześnie dodatkową ilość mil powitalnych w programie Miles & More.

Zainteresowanie jest bardzo duże, podobnie jak w przypadku poprzedniej oferty przygotowanej wspólnie z Gruper.pl. Karta Citibank-LOT jest jedną z niewielu takich lotniczych kart w Polsce”, mówi Karol Wasilewski Manager ds. Zarządzania i Rozwoju Oferty Produktowej w Departamencie Kart Kredytowych. Oferta przygotowana wspólnie z Gruper.pl, to kolejna propozycja, ciesząca się tak wielkim zainteresowaniem użytkowników. Z pewnością będziemy kontynuować podobne działania na portalach zakupów grupowych, dodaje.

 „Nabycie” darmowego kuponu za 0 złotych za pośrednictwem portalu Gruper.pl, daje użytkownikom możliwość złożenia wniosku o Kartę Kredytową Citibank-LOT. Dodatkowo klient, który decyduje się skorzystać z oferty otrzymuje podwójną ilość mil powitalnych w programie Miles & More to znaczy: 2000 mil M & M z kartą Citibank-LOT Silver i 100 zł premii, 4000 mil M & M z kartą Citibank-LOT Gold i 120 zł premii oraz 6000 mil M & M z kartą Citibank-LOT Platinum i 150 zł premii. Oferta przygotowana wspólnie z Gruper.pl trwa od 14 lutego do 21 lutego 2012 r.
 
Karta Kredytowa Citibank-LOT skierowana jest do obecnych oraz potencjalnych klientów narodowego przewoźnika. Dzięki połączeniu zalet Karty Kredytowej Citibank z korzyściami wynikającymi z uczestnictwa w największym europejskim lotniczym programie lojalnościowym – Miles & More, karta uzupełnia ofertę Banku o produkt dopasowany do potrzeb osób często podróżujących samolotem. Oprócz możliwości gromadzenia mil za przelot, Karta Kredytowa Citibank-LOT umożliwia otrzymywanie mil w programie Miles & More podczas każdej bezgotówkowej transakcji dokonywanej kartą.
 
Każde 4 złote wydane na Karcie Kredytowej Citibank-LOT Platinum, a 5 złotych na Gold i Silver przeliczane jest na 1 milę. Standardowy okres ważności mil na koncie Miles & More to 3 lata, jednak dzięki aktywnemu korzystaniu z Karty Kredytowej Citibank-LOT, mile na kontach Miles & More posiadaczy tych kart nie wygasają – zarówno te zebrane dzięki płatnościom kartą, jak i mile otrzymane za przeloty.

źródło: Citi Handlowy