ING Bank Śląski konta firmowe

  • Konto z Lwem Direct jest bezpłatnym kontem firmowym do obsługi przez internet, oferowanym osobom fizycznym, prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, które korzystają z uproszczonych form księgowania. Konto Direct umożliwia pełny dostęp do środków na rachunku za pośrednictwem internetu, telefonu, sieci bankomatów oraz sieci oddziałów. W ramach konta klient może zamówić kartę MasterCard Business. Po nadaniu odpowiednich uprawnień, rachunkiem może dysponować wiele osób.
  • Konto z Lwem Direct dla wspólnot mieszkaniowych to bezpłatne konto firmowe oferowane wspólnotom mieszkaniowym, często korzystających z bankowości internetowej. Po nadaniu odpowiednich uprawnień np. wspólnikom czy pracownikom, rachunkiem może dysponować więcej niż jedna osoba. Do konta oferowana jest bezpłatnie karta płatnicza MasterCard Business.
  • Konto z Lwem Zysk jest kontem firmowym oferowanym, osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą indywidualnie lub w formie spółek cywilnych, jawnych, partnerskich oraz podmiotów non-profit, które większość operacji bankowych wykonują w oddziale banku. Z rachunku można korzystać także przez internet i telefon. Po nadaniu odpowiednich uprawnień np. wspólnikom czy pracownikom, rachunkiem może dysponować więcej niż jedna osoba. Do rachunku oferowana jest klientom karta płatnicza MasterCard Business.
  • Konto z Lwem w walucie to rachunek rozliczeniowy w walutach wymienialnych proponowany osobom fizycznym prowadzącym działalność gospodarczą oraz spółkom. Konto umożliwia dostęp do wielu usług bankowych związanych z rozliczeniami zagranicznymi, np. przelewami transgranicznymi, poleceniami wypłaty za granice.